Facebook kļuvusi par trešo apmeklētāko tīmekļa vietni

Protams, varēja paredzēt, ka tas notiks. Balstoties uz jaunāko Comscore informāciju, Facebook tīmekļa vietne apsteigusi Yahoo, kļūstot par trešo apmeklētāko tīmekļa vietni. Šī gada novembrī Facebook apsteidza Yahoo – Facebook bija apmeklējuši 648 miljoni cilvēku, savukārt Yahoo – 630 miljoni. Starpība var nešķist īpaši liela, taču iespaidīgākā ir lietotāju skaita pieauguma kopaina.

Pirmās divas apmeklētākās tīmekļa vietnes joprojām ir Google (970 miljoni apmeklētāju) un Microsoft (869 miljoni apmeklētāju), taču Facebook strauji tuvojas šiem milžiem. Microsoft tīmekļa vietņu apmeklētāju skaits pēdējo mēnešu laikā ir audzis, savukārt Google apmeklētāju skaits ir diezgan vienmērīgs. Facebook lietotāju skaits ir audzis visstraujāk, un izskatās, ka nākamo mēnešu laikā apmeklētāko tīmekļa vietņu sarakstā varam gaidīt arī citas izmaiņas.

[img]http://datuve/images/upload/20101225194305.jpg[/img]
Pirms trim mēnešiem Facebook apsteidza Yahoo, kļūstot par otro lielāko video vietni. Pēc tam Yahoo izpilddirektore paziņoja, ka Facebook kādu dienu varētu kļūt par Yahoo galveno sāncensi.

[url=http://www.techspot.com/news/41725-facebook-passes-yahoo-becomes-worlds-third-largest-website.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us