Facebook izņem krūts barošanas attēlus

Sociālās tīklošanas vietne Facebook ir izraisījusi diskusiju par krūts barošanas attēlu publiskošanu. Pēc vietnes lietošanas noteikumiem, ja attēlā saskatāmas pilnīgi atkailinātas krūtis (redzams arī krūtsgaliņš vai areola), tad noteikumi esot pārkāpti. Šādi attēli tiek vērtēti kā piedauzīgi, seksuāla rakstura attēli, tāpēc var tikt izņemti. Šādi tiek aizsargāti lietotāji, arī lietotāji bērni. Pēc vietnes pārstāvja teiktā, tiek izņemti tikai tādi attēli, kas satur pārāk lielu atkailinātību. Pārsvarā šādi attēli tiek izņemti pēc citu lietotāju sūdzības.

Pēc dažu krūts barošanas attēlu izņemšanas pret vietni uzsākts protests. Petīcija ar nosaukumu “Hei, Facebook, krūts barošana nav piedauzīga!”, pievilinājusi vairāk kā 80 000 tās parakstītāju un 10 000 komentāru. Petīcijas ierosinātāji apgalvo, ka saņēmuši informāciju no sievietēm, kurām draudēta pieejas liegšana vietnē, ja izņemtie attēli tikšot pārpublicēti. Viena no māmiņām esot aizvainota, jo vietnē iespējams atrast attēlus ar daļēji atkailinātu “aizmuguri”, kā arī atrodama lietotne ar nosaukumu “Kādā [i]Kama Sutra[/i] pozā esi tu?”.

Vietnes pārstāvis taisnojās, uzņēmums esot sazinājies ar ASV masu mediju grupām, lai palaistu apgrozībā reklāmu, kurā attēlotu krūts barošanu ar pilnībā atsegtām krūtīm. Neviens masu medijs tam nav piekritis.

“Facebook tomēr nav tas pats, kas, piemēram, laikraksts u.c., bet satura pamatnostādnes mums ir kopīgas.”

[i]Vēsta Reuters[/i]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us