Facebook ir ātrākais sociālais tīkls

Balstoties uz tīmekļa izpētes uzņēmuma AlerSite sniegto informāciju, tādi piecu lielāko sociālo tīklu (Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter un MySpace) rādītāji, kā atbildes laiks un pieejamība pēdējā ceturkšņa laikā ir uzlabojušies. Ņemot vērā, ka sociālo tīklu lietotāju skaits nepārtraukti aug, tie ir lieliski jaunumi.

Ņemot vērā vidējo atbildes laiku, Facebook joprojām ir ātrākais sociālais tīkls. Šī gada trešajā ceturksnī (no 1. jūlija līdz 30. septembrim) Facebook atbildes laiks kopš iepriekšējā ceturkšņa samazinājies par 0,02 sekundēm, sasniedzot 1,00 sekundi. Twitter un MySpace ieņēmuši pēdējās vietas ar attiecīgi 2,93 un 3,61 sekundi. Taču Twitter piedzīvojis lielāko izaugsmi – atbildes laiks šī ceturkšņa laikā uzlabojies par 35%.

[img]http://datuve/images/upload/20101102122947.jpg[/img]
Taču vietnes ielādes ātrums ne vienmēr ir galvenais. Kāda jēga no ātruma, ja vietnei vispār nav iespējams piekļūt? Tādēļ uzņēmums aprēķinājis arī sociālo tīklu pieejamību. Topa pirmajā vietā atrodas LinkedIn ar 99,96%. Facebook un Twitter neesot bijuši pieejami visilgāko laiku – to pieejamība ir attiecīgi 99,76% un 99,74%.

[url=http://www.techspot.com/news/40949-facebook-is-fastest-social-network-twitter-myspace-slowest.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us