Facebook dibinātājs ziedojis 50 tūkstošus ASV dolāru marihuānas legalizēšanai

Dastins Moskovics, viens no Facebook dibinātājiem, izsniedzis 50 tūkstošus ASV dolāru likumprojekta par marihuānas legalizēšanu Kalifornijā piekritējiem. Turklāt Facebook atteicās izvietot „Likumprojekta 19” reklāmas sludinājumus.

Amerikāņu miljardieris un viens no Facebook dibinātājiem Dastins Moskovics (Dustin Moskovitz) ziedoja $50 tūkst. „Likumprojekta 19” (Proposition 19), kurš piedāvā legalizēt marihuānu Kalifornijā, atbalstīšanai. Par to raksta Forbes.

Likumprojekta autori piedāvā atļaut Kalifornijas iedzīvotājiem, kuri sasnieguši 21 gada vecumu, glabāt, pārvadāt un audzēt marihuānu, ar nosacījumu, ka tā ir domāta personīgai lietošanai. Vietējai valdībai, savukārt, tiek dotas tiesības regulēt un aplikt ar nodokļiem vielas komerciālo ražošanu un tirdzniecību.

Likumprojekts tiks izskatīts referendumā, kurš notiks šī gada novembrī. Turklāt sociālais tīkls Facebook atteicās izvietot „Likumprojekta 19” reklāmas sludinājumus. 26 gadus vecs Moskovics, kas pēc Forbes domām tika atzīts par visjaunāko amerikāņu miljardieri, 2004.gadā kopā ar Marku Cukerbergu (Mark Zuckerberg) un Krisu Hjūzu (Chris Hughes) Hārvardas universitātē dibināja sociālo tīklu Facebook. 2008.gadā Moskovics aizgāja no Facebook un izveidoja jaunu uzņēmumu Asana. Viņam pieder 6% daļu Facebook, kas, pēc aptuveniem datiem sastāda apmēram $1,4 mljrd.

Turklāt, ir zināms, ka agrāk Moskovics jau ziedoja marihuānas legalizēšanai $20 tūkstošus.

Kā avots izmantotas Dailypressjournal.com un Forbes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us