Facebook aktīvo lietotāju skaits sasniedzis 500 miljonus

Facebook vakar paziņoja, ka populārajai sociālās tīklošanas vietnei tagad ir vairāk nekā 500 miljoni aktīvo lietotāju, un lietotāju skaits joprojām turpina ievērojami palielināties. „Šis ir ievērojams sasniegums visiem jums, kas palīdzēja popularizēt Facebook visā pasaulē,” raksta Facebook dibinātājs Marks Cukerbergs. „Tagad daudz vairāk cilvēkiem ir iespēja komunicēt ar sev tuvajiem.”

Lai nosvinētu šo sasniegumu, Facebook laiduši klajā Facebook Stories aplikāciju, kurā lietotāji var dalīties ar savu pieredzi, kas saistīta ar šo vietni. Šis pakalpojums netika turēts noslēpumā, taču Facebook solīja, ka tas nonāks pie lietotājiem, kad vietne būs pilnībā gatava.

Lielākā sociālās tīklošanas vietne kopš tās aizsākuma 2004.gadā ir ievērojami augusi, taču savā ceļā ir saskārusies ar dažādām grūtībām. Vairums problēmu ir atrisinātas un piemirstas, taču joprojām ir daži jautājumi, kas Facebook jārisina. Privātuma jautājumi ir piesaistījuši vairāku ārvalstu valdību uzmanību. Kanādas un Vācijas valdības ir ieinteresētas sodīt Facebook par problēmām, kas saistītas ar lietotāju privāto informāciju.

Lai gan Facebook turpina iegūt 50 miljonus jaunu lietotāju ik mēnesi, vietnei nākas saskarties arī ar lietotāju neapmierinātību. Neraugoties uz to, vietnei ir izdevies gūt vēl lielāku popularitāti ārvalstu tirgos, kuros līdz šim nebija lielas sociālās tīklošanas iespējas.

[url=http://www.dailytech.com/Facebook+Tops+500M+Active+Users/article19111.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us