Eye-Fi piedāvā Pro X2 SD atmiņas karti ar iebūvētu WiFi

Liela daļa no pašlaik nopērkamajām fotokamerām un videokamerām izmanto SD atmiņas kartes. Tieši tāpēc SD karšu izvēle tirgū ir lielāka nekā jebkuru citu atmiņas karšu piedāvājums. Vienu no interesantākajiem SD karšu klāstiem piedāvā [url=http://www.eye.fi/]Eye-Fi[/url], jo tām ir iebūvēta bezvadu savienojamība.

Vakar uzņēmums paziņoja par jaunāko veikumu – Eye-Fi Pro X2. Atmiņas kartei ir 8GB ietilpība. Pateicoties 802.11n savienojamībai karte var augšupielādēt JPEG un RAW attēlus 25 dažādās tiešsaistes foto un video vietnēs.

Interesantākā jaunā funkcija, kas pieejama X2 Pro kartē, ir Endless Memory režīms. Tas ļauj kartei automātiski atbrīvot vietu jauniem attēliem vai video, kad karte ir gandrīz pilna. Kad vietas palicis maz, karte savienojas ar Eye-Fi serveri, lai augšupielādētu failus. „Laižot klajā mūsu pirmo karti ar WiFi, mēs padarījām attēlu saglabāšanu un augšupielādēšanu ļoti vienkāršu. Tagad mēs speram soli uz priekšu, parādot, kā vēl var uzlabot veiktspēju un atvieglot dzīvi lietotājiem,” stāsta Eye-Fi vadītājs Džefs Holovī ([i]Jef Holove[/i]).

Eye-Fi Center programmatūra ir uzlabota, pieļaujot [i]drag and drop[/i] failu pārvietošanu un attēlu augšupielādēšanu dažādās tīmekļa vietnēs. Jaunā karte ir pieejama iepriekšpasūtīšanā par 150 ASV dolāriem. Uzlabotā Eye-Fi Center programmatūra lejupielādei tiks piedāvāta šomēnes.

[url=http://www.eye.fi/blog/new-eye-fi-pro-x2]Eye-Fi[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us