Esi sveicināts Datuvē, reģistrētais lietotāj!

Nedēļām ilgi slīpētas idejas… Negulētas naktis… Diskusijas, ieteikumi, labojumi… Dārgie Datuve.lv lietotāji! Esam gatavi jums izrādīt un pasniegt Datuves lietotāju reģistrāciju. Īsāk sakot, šo dažādo un lielisko iespēju kopumu esam nodēvējuši divos skaistos vārdos
“[url=/mana/]Mana Datuve[/url]”!

Vēsture? Pirmkārt, sākšu ar to, ka Datuve.lv ir izaudzis un kļuvis par lielu un stabilu projektu. Datuvi ik dienas apmeklē aptuveni 3000 lietotāji, kas šeit ierodas gūt zināšanas, meklēt palīdzību vai vienkārši jauki pavadīt laiku. Kā jebkurā citā interneta vietnē, arī Datuvē ir savi regulārie apmeklētāji, kas palīdz, sniedz padomu, pajoko vai kā savādāk liek par sevi manīt. Par to ir patiesi liels gandarījums, tā mēs jūtam, ka esam novērtēti. Līdz ar apmeklētāju skaita pieaugumu aug arī prasības. Gan apmeklētājiem pret Datuve.lv, gan Datuvei pret sevi pašu.

Pēdējo nedēļu laikā šeit ir notikušas vairākas redzamas un varbūt ne tik redzamas izmaiņas. Kā piemēru varu minēt sadaļu [url=/saites/]Saites[/url], kura pagaidām ir tikai attīstības sākumā, jo mūsu plānos ietilpst kategoriju izveidošana, tāpat arī Forums kļūst arvien plašāks ar jaunām kategorijām. Nesen arī tika izveidota iespēja sekot līdzi Datuves foruma un rakstu komentāriem ar [url=/kom_rss/]Komentāru RSS[/url] un [url=/forum_rss/]Foruma RSS[/url]… Bet ķersimies pie paša galvenā!

Ko iegūs reģistrētie lietotāji? Pirmkārt – aizsargātu niku. Tagad vairs nebūs jāsatraucas, ka kāds nelabvēlis var izmantot jūsu niku un sarakstīt muļķības. Diemžēl šādi gadījumi ir bijuši, un cietušie lietotāji ir lūguši kaut ko darīt lietas labā, jo ir patiesi nepatīkami, kad pēkšņi kāds sāk “valkāt jūsu zeķes”. Šis bija pamats tam, kādēļ radās doma par iespēju reģistrēties Datuvē.
Otrkārt – ērtāka Datuves lietošana ikdienā. Kad ienāksiet savā lietotāja profilā, pamanīsiet, ka uzreiz jums rādīs šīs dienas jaunumus Rakstos, Forumā un Saitēs. Tāpat sadaļās “Jaunākie komentāri” un “Jaunākais forumā” tiks iekrāsots komentāru skaits sarkanā krāsā tām tēmām un rakstiem, kas vēl nav izlasīti vai kuriem ir pievienots jauns komentārs kopš tā brīža, kad pēdējo reizi to apskatījāt. Reģistrētajiem lietotājiem tagad vienmēr būs iespēja redzēt un sekot līdzi pilnīgi visām Datuve.lv aktualitātēm un jaunumiem gan Rakstos, gan Forumā, gan arī Saitēs.
Treškārt – iespēja komunicēt ar citiem Datuve.lv lietotājiem. Tas dod jums iespēju lūgt padomu vai vienkārši pakavēt laiku ar kādu domu biedru tepat Datuve.lv iekšienē. Tāpat brīvi pieejama ir Datuves administrācija, kurai nepieciešamības gadījumā varēsiet rakstīt.
Ceturtkārt – ??! Neaizmirsīsim, ka šis ir tikai pats sākums, kad Datuvei kopš šodienas būs arī tāda kā iekšējā dzīve un drošāka, ērtāka, stabilāka tās lietošana. Vienu varam teikt droši – šis ir sākums, ideju mums netrūkst, tās ar laiku tiks pilnveidotas un savā lietotāja kontā redzēsiet ar vien jaunas un jaunas, kā oollee saka, [i]fīčas[/i] 🙂

Tai pat laikā gribam uzsvērt, ka reģistrācija Datuvē nav obligāta prasība vai noteikums. Tie, kas negrib reģistrēsties – nedariet to, jums Datuve.lv izskatīsies principā kā parasti. Lietot varēsiet visu kā līdz šim, komentēt, balsot aptaujās, veidot jaunas tēmas un izmantot citas iespējas, ko piedāvā Datuve.lv. Reģistrāciju vēlamies pasniegt kā bonusu.
Starp citu, uz visiem vēl joprojām attiecas arī [url=/noteikumi/]Datuves noteikumi[/url]. Tie ir paplašināti un pilnveidoti, tādēļ iesakām tos laicīgi izlasīt, lai nebūtu lieku pārpratumu.

Ja būtu jāizveido saraksts, kam pateikties par šo visu… Būtu sarežģīti, jo sākums un pamats idejām esat jūs – Datuves lietotāji. Vislielākais paldies jāsaka Datuves tētim oollee, kurš neatlaidīgi līdz pēdējam uzklausīja visas idejas, šo visu kodēja un būrās cauri kodiem vairākas negulētas naktis un dienas. Paldies Tev, oollee, es saku Datuves administrācijas vārdā un pats personīgi. Šīs dienas ir bijušas patiesi grūtas, bet ļoti aizraujošas un labus rezultātus nesošas!

Lai dzīvo Datuve! [url=/registracija/]Ejam reģistrēties[/url]! 🙂

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us