Elektriskā zobu birste: kāpēc tai jau sen bija jāaizstāj jūsu parastā birste?

Elektriskā zobu birste Datuve.lv

Saskaņā ar neseno Oral B pētījumu aptuveni 67% pieaugušo ikdienā izmanto elektrisko zobu birsti. Latvijā joprojām daudzi izmanto parastās, jo tās ir nopērkamas katrā veikalā, un daudzi savus mutes higiēnas paradumus pārmanto no vecākiem, kuriem elektriskās zobu birstes līdz šim nav bijušas. Neskatoties uz to, speciālisti norāda, ka elektriskā zobu birste ir neaizstājams palīglīdzeklis labākai zobu veselībai.

Elektrisko zobu birsti ir vieglāk lietot

Viena no galvenajām elektriskās zobu birstes priekšrocībām ir tās lietošanas vienkāršība. Visām elektriskajām zobu birstēm ir speciāli taimeri, kas nodrošina, ka zobu tīrīšanas process aizņem vismaz divas minūtes. Turklāt to lietošanai ir nepieciešams mazāk kustību, tāpēc tā ir lieliska alternatīva tiem, kam ir slimības, kas ietekmē kustību spējas, piemēram, Parkinsona slimība vai artrīts.

Bērniem savukārt būs piemērotas dažādas mobilās lietotnes, kas māca pareizi tīrīt zobus. Tas ievērojami veicina labāku zobu aprūpi.

Pētījumi ir parādījuši, ka jau pēc 3 mēnešu ilgas elektriskās zobu birstes lietošanas, aplikums samazinās par 21% un zobakmens par 11%.

Elektriskās zobu birstes ir arī daudz efektīvākas un drošākas pusaudžiem, kuriem ir skavas. Izmantojot elektrisko zobu birsti gandrīz nemaz nav jādomā par zobu tīrīšanas procesu, jo ierīce par visu parūpējas tavā vietā, un nodrošina pat desmitiem tūkstošu kustību minūtē, kas nenoliedzami ir labāk par to, ko vari sasniegt, tīrot zobus ar parasto zobu suku.

Elektriskā zobu birste – kādu izvēlēties?

Šobrīd viena no populārākajām ir Xiaomi Oclean F1 Sonic ar izcilu cenas un kvalitātes attiecību. Šī birste izceļas ar modernu dizainu un ārkārtīgi ilgu akumulatora darbības laiku – to var uzlādēt tikai 2 stundās, kas ir pietiekami, lai Oclean F1 Sonic darbotos līdz pat 30 dienām.

Atzinīgi tiek novērtēta arī Oral-B PRO750 birste ar ilgu akumulatora darbības laiku, jaudīgu mehānismu un ceļojumu somiņu, kas pasargās zobu birsti no netīrumiem ceļojuma laikā.

Tiem, kas vēlas augstākās klases ierīci, ir vērts iegādāties Philips HX9992/12 ar SenseIQ tehnoloģiju, kas ļauj sajust izmantoto jaudu un veiktās kustības. Tātad, ja, tīrot zobus, izmantojat vairāk spēka nekā nepieciešams, jūs tiksiet brīdināts, lai nesabojātu zobu virsmu vai smaganas. Šīs zobu birstes kustības var iestatīt līdz pat 100 reizēm sekundē. Tas nozīmē, ka izmantojot šo zobu birsti vienmēr varēsit sasniegt labāko rezultātu ar daudz mazāku piepūli.

Ja ir nepieciešama elektriskā zobu birste bērnam, tad varat izvēlēties Philips Sonicare For Kids HX6321 ar diviem tīrīšanas režīmiem un, protams, Bluetooth savienojumu, kas nepieciešams, lai savienotu šo ierīci ar viedtālruni un tādējādi uzraudzītu zobu tīrīšanas procesu, spēlējot interaktīvas spēles, kas mudina zobus tīrīt vēl cītīgāk.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us