East Fork – vai tā būs nākotne?

Pašlaik notiekošajā izstādē [i]Copmutex 2005[/i] kompānija [b]Intel[/b] prezentējusi prototipu savai jaunjai datorplatformai. Pēc visa spiežot šis jaunais paraugs ir galda variants [i]Centrino[/i] platformai, kuram ir dots nosaukums [b]East Fork[/b]. Īsos vārdos [b]Intel[/b] šo jaunumu ir nosaucis kā “Jauna mobilā platforma Ciparu Mājai.” Tā arī varētu būt, jo iekārtas komponentes, kuras tiks iekļautas šajos datoros, ļoti atgādina plaukstdatoru un klēpjdatoru komponentes.

Galvenais [b]East Fork[/b] pamats būs divkodolu procesors [i]Intel Pentium M Yonah[/i], aprīkots ar [i]Calistoga[/i] sistēmloģiku, kura ietvers sevī bezvadu tīkla iespējas. [b]East Fork[/b] tiks realizēts tāpat kā [i]Centrino[/i] – kopējā komplektā ar savu tirdzniecības marku.

[img=/images/upload/intelsmal.jpg]East Fork[/img]

Kopējā piedāvātā konceptplatforma, ar disku ielādi caur atveri iekārtas priekšpusē, atstāj visai labu iespaidu, pārsvarā jau ar saviem mazajiem izmēriem, vieglumu un mobilitāti. Tikai izvēlētais dizains, kurš pašlaik vairāk izskatās pēc cietā diska, varēja būt piemērotāks istabas iekārtojumam. Bet, droši vien, [b]Intel[/b] to demonstrējot vēlējās parādīt, cik neliels un ērti transportējams var būt galddators.

Iekārtas ražošana un tirdzniecība saksies ne ātrāk, kā 2006. gada pavasarī – vasarā, jo pašu [i]Yonah[/i] procesoru ražošana tiks sākta tikai 2006. gada sākumā.

Ja vēlaties šādu datoru sev mājās – nāksies pagaidīt, nu pavisam nedaudz!

Avots: [url=http://www.fcenter.ru/]FCenter.ru[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us