E-pasta vēstules dēļ britu jaunietis vairs nekad nedrīkstēs apmeklēt ASV

Kādam britu jaunietim visu turpmāko dzīvi aizliegts apmeklēt Amerikas Savienotās Valstis un tā iemesls – viena e-pasta vēstule. Jaunietis esot bijis kunga dūšā un nolēmis izteikt savu kritiku ASV prezidentam Barakam Obamam. Alkohola ietekmē gan tas nav sanācis īpaši konstruktīvi, un vēstulē pat iemaldījies uz Obamu vērsts lamuvārds.

17 gadīgais Lūks Endžels ([i]Luke Angel[/i]) esot malkojis alkoholiskos dzērienus un skatījos televīzijas pārraidi, kurā stāstīts par to, ka ASV korupcija, iespējams, esot ietekmējusi 11.septembra notikumus. Endžels esot sadusmojies, devies pie sava datora un sācis rakstīt vēstuli nevienam citam kā ASV prezidentam.

Sarunā ar laikrakstu [i]The Sun[/i] jaunietis stāsta: „Es neatceros, ko īsti uzrakstīju, jo biju iedzēris. Man šķiet, ka nosaucu Obamu rupjā vārdā. Protams, tas bija muļķīgi – to var izdarīt tikai piedzēries pusaudzis.” Jaunietis stāsta, ka pēc e-pasta nosūtīšanas pie viņa ieradusies policisti, kas nofotografējuši viņu un paziņojuši, ka jaunietis vairs nekad nedrīkstēs ierasties ASV. Viņu tas īpaši neuztrauc, bet vecāki gan neesot priecīgi.

Policisti apstiprina gadījumu un stāsta: „Jaunietis nosūtīja uz Balto namu e-pastu, kas bijis pilns ar apvainojumiem un draudiem.” Nekāda apsūdzība pret jaunieti gan neesot izvirzīta.

Stāsta morāle – nesūtiet e-pastus alkohola reibumā. Ja sūtiet, tad vismaz ne valstu prezidentiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us