E-papīrs kļūst līdzīgāks papīram – Plastic Logic

Vairs tikai retais šaubās, ka interneta plašsaziņas līdzekļos „ir spēks” un tie nākotnē vēl veiksmīgāk konkurēs ar drukāto presi. Taču… Vai jums ir patīkami koncentrēt savu uzmanību un piepūlēt jau tā nogurdinātās acis, lai lasītu jaunumus? Kompānija Plastic Logic beidzot plāno prezentēt izstrādāto e-grāmatu, kas vairāk līdzināsies plēves gabalam, nevis robustam ekrānam.

Viena no populārākajām nākotnes vīzijām ir iespēja parkā apsēsties uz soliņa, no iekškabatas izvilkt kompakti sarullēto ekrānu un ar bezvadu tīkla starpniecību lejupielādēt (vai izmantot jau lejupielādētās) grāmatas, avīzes vai citu tīklā pieejamo informāciju; tieši tas ir tas, uz ko ilgu laiku gājuši Plastic Logic.

[img]/images/upload/plastic-logic-e-newspaper-reader.jpg[/img]
Pagaidām vārdā nenosauktā ierīce būs aprīkota ar monohromu ekrānu, kas ir vairāk nekā divas reizes lielāks par Amazon izstrādāto e-grāmatu lasīšanas ierīci Kindle. „Elektroniskās tintes” aparāts būs aprīkos ar bezvadu tīklu un caur to būs iespējams iegūt dažādus materiālus vairāku simtu lappušu apmērā.


[i]Viens no agrīnajiem Plastic Logic prototipiem[/i]

Atšķirībā no iepriekš prezentētajiem Plastic Logic prototipiem, jaunais būs plānāks un lokanāks, tādējādi samazinot salaušanas iespējamību un palielinot kompaktumu. Zināms, ka ierīce būs apmēram trīs reizes plānāka par Amazon Kindle. Diemžēl pagaidām izstrādājums nekļūs par plaša patēriņa produktu – veikalos ierīce nonāks līdz nākamā gada vidum, taču aptaustīt to būs iespējams jau CES izstādes laikā janvārī.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us