Džons tomēr tur savu vārdu

Nesen jau rakstījām par to, ka Operas CEO Džons kompānijas iekšējā sanāksmē paziņojis, ka pārpeldēs Atlantijas okeānu, ja pārlūka lejupielāžu skaits sasniegs vienu miljonu. Tas ir noticis un Džons tur savu vārdu – viņš ir sācis peldēt.

Viņa paša komentārs par šo situāciju:
[q]I want to thank each and every one of the one million plus people who have downloaded Opera 8 over the last days. I am proud to say that this is the most successful browser launch in the ten-year history of Opera. I have received numerous requests over the weekend on whether or not I am going to swim to the USA should we reach one million downloads. Although I blatantly admit that my promise was based more on joy and enthusiasm than my swimming abilities and physical health, I will do my very best to keep it.[/q]

Pēc paziņojuma nonākšanas atklātībā, mūsu varonis vairākas stunas esot pavadījis tuvējā peldbaseinā, gatavojoties grūtajam uzdevumam. Svētdien viņš arī esot nogulšņājis apmēram pusstundu vannā, kas piepildīta ar vēsu ūdeni, lai samazinātu šoka iespējamību, kas varētu iestāties iekāpjot ledainajā Oslo fjorda ūdenī.

[q]Es šo izaicinājumu uztveru ļoti nopietni, bet pēc trim apļiem peldbaseinā es aptvēru ka vajadzēja sākt trenēties ātrāk, jo peldēju kā valis. Tomēr es ceru ka mans tauku slānis atvieglos man peldēšanu un palīdzēs saglabāt siltumu.[/q]

Džonu piepūšamajā laivā pavadīs sabiedrisko attiecību menedžeris, kā atbildīgais par to, ka šis paziņojums nonāca atklātībā.

Vējš Oslo esot bijis patīkami maigs, kad CEO gatavojās transatlantiskajam peldējumam. Pēc vairāk kā stundas cīnīšanās ar peldtērpu, 195 cm garais Džons izskatījies koncentrējies, sperot pēdējos soļus uz sauszemes, pirms ieiešanas ledainajā ūdenī.

Mums jau pazīstamā Anne Stevns (Anne Stavnes) atkal izsaka savus novērojumus: “Mēs ļoti lepojamies ar Džonu, sevišķi tāpēc, ka peldēšanai vistuvāk viņš nonāca Islandes karstajos avotos vēl tad, kad bija puika, un šie avoti nav pat 3 pēdas (~90 cm) dziļi.”

Bruņojušies ar Norvēģijas un ASV karogiem, satelīttālruni, kartēm, pārtiku, ūdeni un grāmatu ar iedvesmojošiem citātiem no vikingu sāgām, Džons un sabiedrisko attiecību menedžeris Eskils Sivertsens (Eskil Sivertsen) kompānijas piepūšamajā laivā “Phantom” bija sagatavojušies tālajam ceļam. “Tas ir mazākais, ko viņš var darīt, kā šīs situācijas vaininieks”, paziņo Džons ar ļaunu smaidu sejā. “Tuklāt, es nevaru peldēt uz ASV bez kartēm, un šim peldtērpam, kā rādās, nav kabatu, tāpēc ir labi, ka viņš būs līdzās – būs arī kāds ar ko parunāties.”

[url=http://www.opera.com/swim/]Oficālais Opera avots[/url], līdz ar bildēm.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us