Droid iekaro popularitāti

“Tas ir smags. Laikam piebāzts,” teikuši cilvēki, taustot jauno Motorola viedtālruni Droid. Jaunais Motorola viedtārlunis Droid, kas pieejams ar Google Android 2.0 operētājsistēmu ir ASV mobilo sakaru operatora Verizon Wireless jaunākais piedāvājums saviem klientiem, slēdzot ilgtermiņa līgumu ar operatoru par tā pakalpojumu izmantošanu. Uz doto brīdi ASV notiek milzīga reklāmas kampaņa saistībā ar tur jau pieejamo Droid viedtālruni.

Droid, iespējams, varētu kļūt par labāko viedtālruni, ko neražo Apple, jo to esot vienkārši lietot. Pat ja iPhone atkarīgo leģioni nepāriet uz Droid, šis viedtālrunis joprojām esot lielisks piedāvājums, arī cilvēkiem dzīvojošiem ārpus ASV. Jau šomēnes viedtārlunis tikšot piedāvāts mobilo sakaru pakalpojumu operatora O2 klientiem Vācijā, kur tas būšot pazīstams ar nosaukumu Motorola Milestone. Viedtālruņa Eiropas versijai būšot atšķirīga funkcionalitāte un parametri. Baumo, ka atšķirībā no ASV versijas, Eiropas versijai būšot daudzskārienjūtīga ekrāna funkcionalitāte – iespēja pietuvināt un attālināt objektus uz ekrāna. Nav zināms vai Motorola Milsetone būs pieejams tikai speciāli izvēlētiem Eiropas mobilo sakaru pakalpojumu operatoriem.

iPhone ar vairāk kā 100 000 uz viedtālruņa operētajsistēmas uzstādāmām programmām nenoliedzami konkurentiem ir augstu pacēlis latiņu, tomēr Droid lietotājiem arī pieejams kas labs, kā, piemēram, iespēja darbināt vairākas programmas viedtālruņa Android operētājsistēmā vienlaicīgi, korekti attēlot interneta tīmekļa vietnes, kas izmanto Adobe multimediju tehnoloģijas. Tāpat viedtālruņa operētajsistēmai esot pieejamas tūkstošiem uzstādāmu programmu. Šis ir pirmais viedtālrunis ar Android 2.0 operētājsistēmu – jaunā versija izceļas ar uzlaboto saskarsni. Droid ir garāks, un par aptuveni vienu vidēja izmēra telefona akumulatoru smagāks par iPhone. Nekāda svētdieņu viedtālruņu lietotāju ierīce tā nav. Pateicoties Google Android, tā aprīkota ar bagātīgām interneta lietošanas iespējām, spējot filmēt DVD kvalitātes video un sakarīgus fotoattēlus uzņemt arī tumsā. Akumulatoru iespējams iepirkt un nomainīt pašam!

Avoti –
[url=http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601093&sid=a9gKeuaoRW.0]bloomberg.com[/url]
[url=http://www.slashgear.com/motorola-milestone-aka-gsm-verizon-droid-confirmed-for-o2-germany-0162421/]slashgear.com 1[/url]
[url=http://www.slashgear.com/motorola-droid-review-0462796/]slashgear.com 2[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us