Drīzumā apgrozībā tiks laists BlackBerry Bold

Pēc divām nedēļām – 4.novembrī – ASV tirgū apgrozībā tiks laists jauns Research in Motion (RIM) ražotais BlackBerry tālrunis Bold 9000, kas solās būt viens no lielākajiem biznesa klases grāvējiem šogad. Daudzi eksperti ierīci uzskata par galveno konkurentu nupat izlaistajam mobilajam tālrunim G1 (ar Google Android operētājsistēmu).

BlackBerry Bold 9000 ir aprīkots ar pilnu QWERTY tastatūru, tam ir divu megapikseļu kamera, bezvadu interneta pieslēgums, Bluetooth, integrēts GPS, 3G sakaru iespēja un microSD atmiņas karšu atbalsts (līdz 16 GB). Kā jau biznesa tālrunim, arī šo iespējams izmanto jebkurā pasaules malā.

[img]/images/upload/BlackberryBold_1.jpg[/img]
RIM savus tālruņus izstrādā līdz pēdējam sīkumam – uz to norāda, piemēram, iespēja vienlaicīgi izmantot kā balss, tā arī datu sakarus (pārbaudīt e-pastu vai sūtīt īsziņas un vienlaikus runāt). „BlaskBerry Bold viedtālruņa izstrāde bija ambiciozs pasākums. Kad izstrādājām savā klasē labāko viedtelefonu ar HSDPA tīkla atbalstu, mēs fokusējāmies uz funkcijām, kas ir vissvarīgākās mūsu patērētājiem,” skaidro RIM prezidents Maiks Lazaridis (Mike Lazaridis).

[img]/images/upload/BlackberryBold_2.jpg[/img]
Zināms, ka pirmie tālruni dabūs AT&T tīkla lietotāji un ar divu gadu kontraktu ierīci būs iespējams iegādāties par 300 ASV dolāriem. Bez līguma tālrunis, saprotams, maksās dārgāk.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us