Drīz tirgū nonāks jauni AMOLED displeji viedtālruņiem

Vai Jums patika [url=http://datuve/raksts/3153/isuma_par_Nexus_One/]Nexus One[/url] lieliskais AMOLED displejs? Nav grūti atrast iemeslus, kāpēc tā varētu būt – aktīvo OLED matricu displejiem ir mazāks enerģijas patēriņš, zemāka cena un labāka attēla/krāsu kvalitāte, nekā tradicionālajiem TFT LCD displejiem, kas atrodami tādos viedtālruņos, kā Blackberry un iPhone. Jaunās tehnoloģijas pārņemšanas ātrums turpina augt.

Tagad Samsung ir nolēmis virzīt tirgū vairākus viedtālruņus ar AMOLED displejiem, turklāt tehnoloģija būs uzlabota. Internetā ir parādījušies attēli ar uzņēmuma jaunajiem masveidā ražotajiem 3,3 collu AMOLED displejiem. Lai gan tie ir nedaudz mazāki par Nexus One 3,7 collu displeju, tie ir pirmie masveidā ražotie AMOLED displeji, kuros skāriensensori ir iestrādāti pa tiešo displejā (Google veidotā tālruņa displejā tie atrodas atsevišķā slānī).

[img]http://datuve/images/upload/20100208223049.png[/img]
Jaunajiem displejiem ir 0,001mm biezi skāriensensori, kas iestrādāti pašā panelī, ļaujot atbrīvoties no liekā slāņa. Samsung jaunie AMOLED paneļi ir piecas reizes gaišāki nekā TFT LCD paneļi, un tiem arī mazāk traucēšot spilgtā saules gaisma. Oficiāli uzņēmums jaunos displejus prezentēs 2010 Mobile World Congress pasākuma laikā Barselonā.

Arī Samsung lielais konkurents LG Display nesnauž un gatavo jaunus AMOLED displejus. Uzņēmuma preses pārstāvis intervijā laikrakstam The Korea Times pastāstījis: „LG Display lielāku uzmanību pievērsīs AMOLED paneļiem, jo patērētāju apetīte pēc progresīvākām ierīcēm aug.”

[url=http://www.dailytech.com/Hot+New+AMOLED+Displays+Ready+to+Flood+Smartphone+Market/article17632.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us