Draugiem.lv ēras beigas?

Dēļ Libreta privātajām nesaskaņām ar Apollo vadību tiks aizvērts draugiem.lv. Lauris kādā privātā ballītē esot publiski pazemojis Apollo prezidenta meitu. Lai neradītu problēmas ar publicitāti draugiem.lv aizvēršana tiks nomaskēta kā hakeru uzbrukums.

Sākot ar pirmdienu, 3. aprīli, tiks aizvērta viena no visapmeklētākajām interneta vietnēm Latvijā – draugiem.lv. Šī šokējošā ziņa šodien pienāca no ļoti uzticamas personas draugiem.lv administrācijā. Aizvēršana tiks notušēta kā hakeru uzbrukums, tiks paziņots, ka hakeri iznīcinājuši gan visu lapu, gan visas rezerves kopijas, kas dīvainā kārtā tika glabātas uz tiem pašiem serveriemn, tādejādi atkārtotu atvēršanu kavēs draugiem.lv atkalizveidošana, lai gan patiesībā notikumu gaita vēsta pavisam ko citu – kāds zemu stāvošs draugiem.lv darbinieks Lauris L. nokļuvis nesaskaņās ar Apollo prezidentu, jo piedzēries un publiski pazemojis Apollo prezidenta meitu kādā privātā ballītē, nosaukdams to par “govi” un “slampu”, tāpēc Apollo prezidents nolēmis atriebjoties likvidēt draugiem.lv, izbeidzot jebkādu sadarbību. Tā kā pagaidām nav neviena ISP, kas spētu tik apjomīgu projektu veiksmīgi pavilkt, draugiem.lv tiks slēgti uz nenoteiktu laiku, līdz tiks atrisinātas nesaskaņas ar Apollo vai atrasts cits ISP.

Lai gan šī informācija ir klasificējama kā slepena, Datuve.lv kolektīvs uzskata, ka tautai būtu tiesības zināt patiesību.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us