DJI atklāj savu līdz šim jaudīgāko dronu

dji

Filmu industrijas pārstāvji šonedēļ bija sapulcējušies Lasvegasā – “National Association of Broadcasters” gadskārtējā sanāksmē, to skaitā arī DJI kompānija, kas pasākuma laikā atklāja divus jaunus produktus – kurus tiek plānots ieviest produktus lielbudžeta Holivudu filmas tapšanā.

Klaudija Miranda (Claudio Miranda) – kinoakadēmijas balvu ieguvēja filmā “Life of Pi” – bija viena no personām, kas palīdzēja atklāt jaunāko dronu jeb bezpilota lidotāju Matrice 600 (M600). Drons maksā 4,599 ASV dolārus un tam ir teju visas iespējamās drona opcijas. Taču viena no svarīgākajām tā iespējām: drons ir ar jaudīgu celtspēju, kas spēj pacelt gaisā teju jebkuru pievienoto kameru.

M600 modelim ir jauns “downlink” LightBridge 2 tehnoloģija, kas spēj straumēt informāciju 1080p izšķirtspējā un 60 kadrus sekundē, atrodoties pat trīs jūdžu attālumā.

Tai ir arī jauns lidojuma kontrolieris ar nosaukumu A3, un ir pieejams ar trim GPS vienībām, kā arī ar trim IMU (inertial measurement unit), ļaujot precīzi noteikt drona atrašanās vietu un atkārtot precīzi tā veikto lidojuma trajektoriju. DJI kompānija tic, ka šāda veida tehnoloģija nākotnē palīdzēs cilvēkiem novērtēt kādu ārkārtas situāciju, tā vietā ļaujot to darīt dronam, Jāpiebilst, ka Matrice 600 jau tagad ir pieejams tirgū.

DJI Ronin sērijas rokas statīvi jau izsenis ir bijuši iecienīti kino profesionāļu vidū. Turklāt kompānija pasākuma ietvaros atklāja arī jaunāko Ronin MX rokas statīvu par 1599 ASV dolāriem – piedevām tā ir pirmā universālā sistēma, kādu kompānija ir radījusi. Tādējādi tā ļauj profesionāļiem savam dronam pievienot plašu saderīgu kameras klāstu: Black Magic, Canon, Panasonic, RED, Sony un Nikon.

Drons ar MX var lidot 15 minūtes, jo tai ir 13.2 mārciņas kravnesība. Atšķirībā no Inspire 1, MX tomēr ļauj kamerai rotēt 360 grādus, kā arī tā nenobloķēsies pēc apgriešanās par visiem 360 grādiem, bet gan turpinās savu iesākto darbu, griežoties ap savu asi.

M600 drons darbojas kopā arī ar DJI kompānijas augstas klases kamerām – Zenmuse. Dronam pārvietojot šīs vieglās kameras – var nodrošināt līdz pat 35 minūšu lidošanas ilgumu ar tām. Bet tas vēl nav viss, kompānija vēl atklāja arī jaunākās, vēl dārgākas un kvalitatīvākas profesionālās kameras priekš rokas statīviem – Osmo.

Matrice 600:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us