Divreiz padomā, pirms runā…

Opera Software izpilddirektors (CEO) Džons S. von Teckners (Jon S. von Tetzchner) šodien kompānijas iekšējā sapulcē esot paziņojis, ka, ja Opera 8 pārlūka lejupielāžu skaits pirmajās četrās dienās kopš publicēšanas sasniegs vienu miljonu, viņš pārpeldēs okeānu no Norvēģijas līdz ASV tikai ar vienu pieturvietu – lai iedzertu tasi šokolādes savas mātes mājā Islandē. Operas informācijas dienests šo faktu vienkārši nevarēja noklusēt.

Jaunākā, astotā, pārlūka versija tika [i]laista tautās[/i] otrdien. Jau pēc stundas serveri neizturēja noslodzi (arī es šajā laikā mēģināju lejuplādēt Opera 8) un lapa uz neilgu laiku bija nepieejama. Pieprasījumu skaits esot sasniedzis 120 vienā sekundē. Tomēr pirmajās 48 stundās lejupielāžu skaits esot sasniedzis 600 000.

Anne Stevns (Anne Stavnes) visai interesanti komentē Džona izteikumu: “Neesmu droša vai viņš apzinās cik auksta ir Norvēģu jūra aprīlī. Lai nu kā, pēc Džona ieraudzīšanas viņa sarkanajās peldbiksēs, es nezinu kas ir briesmīgāk – peldēšana uz ASV vai skats, ko publikai nāksies redzēt”.

Opera 8 reklāmas kampaņas sauklis ir “Ātrums, Drošība, Vienkāršums”, lai pozicionētu Opera kā ātru, drošu un viegli lietojamu pārlūku. Preses dienests ir sasaistījis šo saukli ar paziņojumu par peldēšanu:
[q]Opera 8: Speed, Security, Simplicity
Opera’s CEO: Speedos, Shrinkage, Spoke-to-soon-icity[/q]
Aptuvens tulkojums:
[q]Opera 8: Ātrums, Drošība, Vienkāršums
Opera’s CEO: Speedos, Saraušanās (pieņemu ka kāda ķermeņa daļa no aukstuma varētu krietni sarauties…), Pārsteidzīgi izteikumi (jeb turi mēli aiz zobiem)[/q]

Acīmredzot Opera Software strādā cilvēki ar humora izjūtu un, publiskojot šo paziņojumu, viņi cer ka pārgalvīgajam Džonam nebūs atkāpšanās ceļa. [i]Pasākums[/i] beigsies sestdien, plkst. 9:00 pēc Centrāleiropas laika, bet, tā kā tuvojas nedēļas nogale, rezultāti tiks paziņoti tikai pirmdien, Opera [url=http://www.opera.com]oficiālajā lapā[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us