Divi jauni Philips GoGear multimediju atskaņotāji – Opus un Ariaz

Philips piedāvā divus jaunus GoGear multimediju atskaņotājus, kuri nonāks pie pircējiem aprīlī.

Philips GoGear Opus ir aprīkots ar 2,8 collu QVGA displeju. Tas ir lielākais GoGear sērijas multimediju atskaņotājs, taču ir pietiekami mazs un viegls. Pateicoties [i]FullSound[/i] tehnoloģijai un skaņu izolējošām HD austiņām, lietotāji varēs izbaudīt mūziku , nedzirdot apkārtējās vides trokšņus.

[img]/images/upload/20090221214124.jpg[/img]
Atskaņotājam ir Bluetooth savienojamība, iekļauta programmatūra video lejupielādēšanai, FM radio, mikrofons skaņas ierakstīšanai, kā arī BBC iPlayer iemīļoto BBC raidījumu vērošanai. Atskaņotājs veikalu plauktos nonāks šī gada aprīlī, būs iespēja izvēlēties atskaņotājus ar 8GB, 16GB un 32GB atmiņu. Pircējiem attiecīgi nāksies šķirties no 99, 147 un 179 eiro.

Arī Ariaz atskaņotājs aprīkots ar [i]FullSound[/i] tehnoloģiju. Komplektā ar atskaņotāju pircēji saņems HD austiņas ar trīs dažādiem uzgaļu komplektiem. Ariaz izmēri ir 66 x 43 x 12mm, tam ir 2 collu monitors. Uz atskaņotāja atrodas gan skārienjūtīgi taustiņi, gan taustiņi, kas palīdzēs ātrāk caurskatīt failus.

[img]/images/upload/20090221214325.jpg[/img]
GoGear Ariaz atbalsta tādus populārākos mūzikas failu formātus, kā MP3 un WMA, kā arī MPEG4 video formātu, turklāt tiek piedāvāta iespēja pārveidot citus formātus tā, lai atskaņotājs tos atbalstītu. Atskaņotājā iebūvēts FM radio un mikrofons. Tas būs pieejams 4GB, 8GB un 16GB versijās, kuras padarīs pircēju makus plānākus par 79, 99 un 129 eiro.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us