Disney pārdos filmas MicroSD atmiņas kartēs

Jums šķiet, ka DVD diski ir novecojuši? Disney un Panasonic izdomājuši ko citu – filmas atmiņas kartēs. Jā, tajās pašās kartēs, ko liekat mobilajos tālruņos un digitālajās fotokamerās. Drīz šīs kartes varēs iegādāties ar tajās ierakstītām filmām, kas ļaus pircējam vērot savus iemīļotākos kases grāvējus pat atrodoties ceļā.

Walt Disney Company ir apvienojušies ar Panasonic, lai realizētu savu plānu – piedāvāt pircējiem komplektu, kurā iekļauta microSD karte un DVD disks ar vienu un to pašu filmu. Šis lēmums gan nav pirmais mēģinājums atvieglot dzīvi patērētājiem – iepriekš tika piedāvāti DVD un Blu-ray diski ar lejupielādes kodu, kas ļāva pircējam lejupielādēt filmu iTunes vai citā līdzīgā tīmekļa vietnē.

Taču šī ideja varētu nebūt tik spoža kā sākumā šķiet, jo tomēr ļoti daudziem pārnēsājamiem multimediju atskaņotājiem nav nepieciešamā microSD kartes slota, pārsvarā šie sloti ir mobilajiem tālruņiem un digitālajām fotokamerām. Lai nu kā, DVD+microSD komplekti nonāks tirdzniecībā šī gada novembrī. Vienas no pirmajām filmām, kas būs pieejamas šādos komplektos, būs „Karību jūras pirāti” un „Nacionālie dārgumi”.

Disney vēl neliek nekādas likmes uz pārdošanas apjomiem, taču šajos ekonomiskajos apstākļos diez vai daudzi vēlēsies par šādu komplektu tērēt 53 ASV dolārus, kas ir tā aptuvenā cena.

Raksta avots – [url=http://hothardware.com/News/Disney-To-Sell-Movies-On-MicroSD-Cards/]HotHardware[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us