Digitāla spoguļkamera Canon EOS 7D Body

18 megapikseļu Canon EOS 7D ieņēma „vakanto” vietu starp 16.1- un 21.1- megapikseļu Japānas ražotāja aparātiem. Fotokamera pēc izmēriem ir tuva Canon EOS 50D, bet pēc svara Canon EOS 5D Mark II, tomēr tik liela jaunu funkciju skaita vēl nav bijis nevienai Canon digitālai spoguļkamerai.

Jaunais modelis ir aprīkots ar pārslēgu starp video- un fotorežīmiem un stop/start pogu, kura atrodas virs multikontroliera. Nospiežot RAW/JPEG pogu fotokamera pāriet RAW- un JPEG-bilžu uzņemšanas režīmā: neatkarībā no tā, kāds režīms tika izvēlēts agrāk, visas jūsu bildes tiks saglabātas divos formātos – RAW un JPEG.

Kamera ir aprīkota ar 3 collu LCD displeju ar 920 000 pikseļu izšķirtspēju ar 7 uzstādāmiem spilgtuma līmeņiem. Ekrānu var izmantot kā vizieri, tomēr pārāk spilgtā gaismā tas izdziest un ar grūtībām pilda savas funkcijas.

Kameras ieslēgšana aizņem ne vairāk par 3 sekundēm. Aizkāvēšanās laiks starp pirmo un nākamo bildi ir pavisam mazs – tas sastāda apmēram 0,8 sekundes. Sērijveida fotografēšanas ātrums sastāda 8 kadrus sekundē: tas ir ātrāk nekā jebkurai Sony, Pentax, Olympus un Fuji kamerai.

Canon EOS 7D ir aprīkots ar jaunu Canon AF fokusēšanas sistēmu, kura sastāv no 19 autofokusēšanas punktiem, kuri nezaudē fokusu, izmainot kameras stāvokli (piemēram, no horizontālā stāvokļa uz vertikālo). Putekļu un mitruma aizsargkorpuss ir izgatavots no māgnija sakausējuma, bet aizslēgs ir izturējis 150 000 bilžu testu.

Canon EOS 7D Body cena interneta veikalā Dateks.lv ir 1056.00 LVL

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us