Dienvidkorejā tiks aizliegta tiešsaistes spēļu spēlēšana pēc pusnakts

Dienvidkoreja, valsts, kurā apmēram 30% no publisko skolu skolniekiem ir problēmas ar spēļu atkarību, ir nolēmusi risināt šo problēmu, aizliedzot tiešsaistes spēļu spēlēšanu pēc pusnakts. Balstoties uz laikraksta [i]Korea Herald[/i] sniegto [url=http://www.koreaherald.co.kr/national/Detail.jsp?newsMLId=20100412000752]informāciju[/url], šāds ir jaunais Dienvidkorejas Kultūras, sporta un tūrisma ministrijas rīcības plāns cīņā pret atkarību no datorspēlēm.

Pamatskolu un vidusskolu skolēniem būs jāizvēlas laiks, kad valsts tiešsaistes tīkli viņus atslēgs no šīm spēlēm – no pusnakts līdz sešiem rītā, no 01:00 līdz 07:00 vai no 02:00 līdz 08:00. Tiks aizliegta deviņpadsmit tiešsaistes lomu spēļu spēlēšana. To skaitā ir tādas spēles, kā „Maple Story”, „Dragon Nest” un citas. Dīvaini šķiet tas, ka nav aizliegta ļoti populārā spēle „Lineage”. Šīs 19 aizliegtās spēles sastāda 79% no Dienvidkorejas tiešsaistes spēļu tirgus.

Kad runa ir par atkarību no datorspēlēm, Dienvidkorejas situācija ir viena no problemātiskākajām. Tiek ziņots, ka aptuveni 30% no publisko skolu skolēniem ir atkarīgi no datorspēlēm, tajā skaitā 40% no visiem zēniem. Valsts pievērsusi īpašu uzmanību šai problēmai pēc vairākiem nāves gadījumiem, kas saistīti ar atkarību no datorspēlēm. Kāds pāris Dienvidkorejā aizraujoties ar kādu datorspēli atstājuši savu zīdaini bez uzraudzības, kā rezultātā 3 mēnešu vecais mazulis gājis bojā.

[img]http://datuve/images/upload/20100413120219.jpg[/img]
Aizliegums stāsies spēkā pavisam drīz. Rīcības plānā arī iekļauta „palēnināšanas” sistēma, kas krietni samazinās interneta savienojuma ātrumu, ja nepilngadīgie lietotāji būs pieslēgušies tīmeklim pārāk ilgi. Ministrijai vēl jāizdomā veids, kā neļaut bērniem izmantot savu vecāku pilsoņu reģistrācijas numurus, lai izveidotu tiešsaistes kontus.

[url=http://www.tgdaily.com/games-and-entertainment-brief/49345-korea-bans-after-hours-online-gaming]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us