Dell uzlabo Mini 10

Plāno iegādāties kādu no mazajiem un parocīgajiem Dell Inspiron Mini 10 datoriem? Labas ziņas! Uzņēmums ir paziņojis par izmaiņām šajos datoros, tagad tie tiks uzlaboti ar jauno 1.66 GHz Intel Atom N450 procesoru (agrāk šis procesors tika dēvēts par Pineview).

Jaunais procesors sola labāku jaudu un baterijas darbības laiku, kas arī ir ļoti būtiski. Dell sola, ka jaunajos datoros būs 6-cell baterija, kas darbosies līdz pat 9 stundām un 30 minūtēm. Mini 10 datorus varēs iegādāties ar standarta ekrānu (izšķirtspēja – 1024×600) vai augstas izšķirtspējas ekrānu (izšķirtspēja- 1366×768). Šīm ierīcēm būs pieejams ari TV tuneris, GPS un 160 GB vai 250Gb (pēc izvēles) cietais disks. Bet ir arī ne tik labas ziņas – šķiet, ka sistēma joprojām tiks aprīkota ar tikai 1 GB DDR2-800 operatīvo atmiņu.
[img]/images/upload/20091221233127.jpg[/img]
Jaunais integrētās grafikas procesors ir liels solis šo mini datoru attīstībā un tas būs daudz jaudīgāks kā iepriekšējie Dell netbūki, taču vēl joprojām no šīs ierīces nevar gaidīt spēju darbināt lielāko daļu 3D spēļu, jo tam šis dators nav pietiekami jaudīgs. Toties kā patīkama iezīme būtu minams Broadcom Crystal HD dekoders, kurš palīdzēs bez problēmām skatīties augstas izšķirtspējas video.

Diemžēl pagaidām nav jēgas meklēt šos uzlabotos datorus Dell mājas lapā – ir vēl nedaudz jāpaciešas, jo pirmie modeļi tiks izlaisti pārdošanā tikai janvārī. Cenas sākšoties no 299 USD, tāpat kā pašreizējam Mini 10 netbūkam, taču jārēķinās, ka izvēloties jauno Dell ar visām labākajām opcijām var nākties šķirties pat no 499 USD.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us