Dell slepus gatavo viedtālruni

Kamēr tehnoloģiju industrija turpina slīgt recesijā, viedtālruņu tirgus, pateicoties lietotāju meklējumiem pēc papildu funkcionalitātes, piedzīvo augšupeju. Neapstiprinātas ziņas liecina, ka Dell strādā pie sava tālruņa, kas pēc principiem varētu būt līdzīgs Apple piedāvātajam iPhone – ar lielu skārienjutīgo ekrānu.

Avoti no The Wall Street Journal ziņo, ka Dell inženieri pie tālruņa izstrādes slepenībā darbojas jau gada garumā. 2007.gadā Dell nolīga Motorola pārstāvi Ronu Garikvu (Ron Garrique), kas stāstam piešķir vēl lielāku ticamību. Laikraksts vēsta, ka ierīce veikalos varētu nonākt jau februārī vai martā – kad kompānijai beidzas līgums ar R.Garviku.

Lai arī nav zināma nekāda precīzāka informācija, tiek lēsts, ka būs pieejami divi tālruņu modeļi – viens ar lielu skārienjutīgo ekrānu un virtuālo tastatūru, un otrs („slider” tipa), kuram no ekrāna aizmugures būs izbīdāma fiziskā tastatūra.

IDC ziņo, ka 2008.gadā tika pārdoti 157 miljoni mobilo viedtālruņu, kas ir par 26,9% vairāk nekā gadu iepriekš. Pieprasījums pēc šīs tālruņu klases visticamāk turpinās augt, un 2012.gadā pārsniegs 300 miljonus gadā pārdoto vienību.

Jāpiezīmē, ka arī Dell konkurents Acer nākamajā mēnesī notiekošanā GSMA Mobile World Congress plāno prezentēt viedtālruni.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us