Dell slēdz datoru ražotni Ziemeļkarolīnas štatā ASV

Kamēr citiem uzņēmumiem, piemēram, Apple, ekonomiskās krīzes laikā klājas visai labi, Dell meklē veidus kā samazināt izmaksas, slēdzot ražotnes un atlaižot darbiniekus. Ienākumiem samazinoties, Dell meklē veidus kā līdz 2011. finansiāla gada beigām samazināt izmaksas par 4 miljardiem ASV dolāru. Pēdējais piemērs ir Dell lēmums aizvērt galddatoru ražotni Ziemeļkarolīnas štatā ASV.

Pirms trīs gadiem Dell bija tik lepni par savu jauno gandrīz 70 tūkstošu kvadrātmetru plašo ražošanas centru, kas kļuva par darbavietu vairāk nekā tūkstotim cilvēku. „Nav nekā svarīgāka kā attaisnot mūsu klientu cerības ik reizi, kad viņiem ir kāda darīšana ar Dell. Mūsu izaugsme un ieguldījums Ziemeļkarolīnā, kopā ar 2000 cilvēkiem Amerikas Savienotajās Valstīs, kam esam devuši darbu pēdējo divu gadu laikā, norāda uz mūsu apņemšanos piedāvāt klientiem augstākās kvalitātes preces un pakalpojumus par labāko cenu industrijā,” teica Dell vadītājs Maikls Dells 2006.gada maijā.Arī Ziemeļkarolīnas štata gubernators atzinīgi vērtēja Dell ieguldījumu štata labā. Šodien gan optimisms viņu vārdos ir pazudis. „Šī ir grūts lēmums, it īpaši mūsu Ziemeļkarolīnas kolēģiem, taču tas ir nepieciešams mūsu klientiem un uzņēmumam,” skaidro Frenks Millers no Dell. Ražotnes aizvēršanas rezultātā novembrī bez darba paliks 600 uzņēmuma strādnieku, savukārt vēl 305 tiks atlaisti nākamā gada janvārī, kad rūpnīca tiks slēgta pavisam.

Lai gan Dell slēdz ražotni Ziemeļkarolīnas štatā, uzņēmumam joprojām paliek ražošanas centri Floridas, Tenesī un Teksasas štatos.

[url=http://www.dailytech.com/After+Four+Years+of+PC+Production+Dell+Closes+NC+Facility/article16448.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us