Dell klienti vēlas Linux

Datoru ražotājs Dell noskaidro klientu domas, kā uzlabot servisu. 1600 cilvēki, kuri ir iegādājušies Dell datorus, ir izteikuši savus priekšlikums [i]Dell’s IdeaStorm[/i] akcijā. Saprotams, ka priekšlikumu klāsts ir tiešām ļoti liels un to nav tik viegli klasificēt. Klienti vēlas kā datora dizaina izmaiņas, tā arī tehniskā atbalsta mārketinga darba uzlabošanu. Tomēr pats pārsteidzošākais ir negaidīti liels Dell klientu īpatsvars, kuri izsaka vēlēšanos: “Dodiet mums Linux operatīvo sistēmu, vairāk atvērtā koda programmas un citas iespējas ko sniedz [i]open-source code[/i]”.

Viens no galvenajiem uzdevumiem ir piedāvāt patērētājiem lietotājiem draudzīgu Linux versiju. [i]Linux Foundation[/i] izpilddirektors [i]Jim Zemlin[/i] uzskata, ka Linux vēl ir ilgs ceļš ejams, lai tam būtu tāds pats tirgus pieprasījums kā Windows. Neraugoties uz to, Dell ir jau ieklausījies klientu viedoklī un strādā kopā ar Novell pie portatīvo datoru un darba staciju sertificēšanas, kas nodrošinātu saderību ar Linux. Dell ir arī uzsācis sadarbību arī ar citiem Linux izplatītājiem, jo klienti taču pieprasa: “Dodiet mums Linux!”

Raksta avots: [url=http://www.businessweek.com/technology/content/feb2007/tc20070226_415604.htm?chan=technology_technology+index+page_today’s+top+stories
] www.businessweek.com [/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us