Dell gatavojas prezentēt par Apple MacBook Air plānāku klēpjdatoru

Apple MacBook Air plānajam klēpjdatoram uzrodas aizvien vairāk konkurenti. Savu dalību cīņā pieteicis arī Dell, kas plāno prezentēt „pasaulē plānāko klēpjdatoru” ar nosaukumu Adamo Thirteen.

Pagaidām pieejamā informācija par Dell Adamo ir visnotaļ skopa. Pirmās ziņas, kas liecina par klēpjdatora ambiciozajiem mērķiem nāk no Digitimes portāla – viņu rīcībā esošā informācija liecina, ka Dell no Samsung pasūtījuši ļoti plānas ekrāna matricas. Apple datorā izmantotas 4,1mm biezas komponentes, kamēr Dell plāno izmantot tikai 3,5mm biezuma paneļus, tādējādi samazinot ierīces kopējo biezumu.

[img]/images/upload/adamobluray.jpg[/img]
Paredzams, ka datoram būs 13 collu ekrāns. Tā kā datora komplektācijā plāno iekļaut 45W strāvas adapteri, ierīcē varētu tikt izmantots parasts 45nm mobilais Core 2 Duo procesors, nevis zemas voltāžas risinājumi. Dators būs pieejams ar vai nu 8x DVD rakstītāju, vai 2x Blu-Ray un DVD-RW kombinēto ierīci; abi diskdziņi būšot pieejami [i]slot-load[/i] izpildījumā.

[img]/images/upload/delladamocomingsoon.jpg[/img]
Dell Adamo Thirteen prezentācija varētu notikt CES izstādes laikā nākamā gada janvārī, taču pie patērētāja tas ceļu varētu uzsākt mēnesi vēlāk. Paredzamā ierīces cena ir līdz 3000 ASV dolāriem, taču pamata versijas cena varētu būt ap 1500 ASV dolāriem – 300 dolāri mazāk nekā MacBook Air.

Jāpiezīmē, ka Apple MacBook Air ir „plāno klēpjdatoru” pionieris un tā biezums ir 2 centimetri, savukārt svars – 1,36 kilogrami.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us