Dell gatavo MID ierīci ar Android operētājsistēmu

Dell dara visu iespējamo, lai piesaistītu jaunus klientus – palīdz patērētājiem pāriet uz jauno Windows 7 operētājsistēmu, kā arī piedāvā jaunas ierīces. Viens no šādas rīcības iemesliem varētu būt Dell pozīcijas krišanās globālo PC pārdošanas apjomu tabulā (Dell no otrās vietas „izstūmis” Acer). Dell vadītājs Maikls Dells diezgan daudz ir runājis par gaidāmo Dell viedtālruni, taču izrādās, ka tā nav vienīgā Android ierīce, kas gaidāma no Dell.

Vakar internetā parādījās informācija par jaunu ierīci, kuras nosaukums ir Dell Streak. Tā ir MID ierīce ([i]Mobile Internet device[/i]), kurai ir 5 collu skārienjutīgs displejs un Android 2.0 operētājsistēma. Displeja izšķirtspēja ir 800×480 pikseļi.


Tāpat Streak piedāvā Wi-Fi, Bluetooth un 3D WWAN savienojamību. Ierīces prototipam ir 5 megapikseļu kamera un dual-LED zibspuldze. Dell Streak ir aprīkots ar microSD kartes slotu un 1300mAh akumulatoru. Ierīcei ir minimālistisks dizains, tās priekšpusē atrodas tikai trīs taustiņi.


Videokonferenču veikšanai noderēs ierīces priekšpusē novietotā kamera. Uz prototipa redzams uzraksts US, kas varētu nozīmēt, ka arī citās valstīs tiks piedāvātas šīs ierīces versijas. Informācija par cenu vai datumu, kad ierīce varētu tikt laista klajā, vēl nav zināma.


[url=http://www.dailytech.com/Androidpowered+Dell+Streak+Leaked/article16571.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us