Dell ar Inspiron 910 piesaka sevi ultramazo klēpjdatoru spēlē

Arī Dell nolēmuši iesaistīties mazo klēpjdatoru cīņā, kurā šobrīd līdzās Asus (ar Eee PC datoru) iesaistījušies arī MSI, Hewlett Packard un citi lielie ražotāji. Kompānijas piedāvātais Inspiron 910 jeb Inspiron Mini no Eee PC atšķirsies ar vairākām būtiskām detaļām, taču ierīces cena varētu būt identiska vai vismaz ļoti līdzīga Asus ražojumam.

Lai arī pirmā pieejamā informācija ir visai skopa, pēc tās var spriest par datora kopējo jaudu. Dell Inspiron Mini būs uzstādīts Intel Atom sērijas procesors N270 (Diamondville), kura takts frekvence ir 1,6 GHz. Šo procesoru papildinās 512 vai 1024 MB DDR2 operatīvā atmiņa (800 MHz), savukārt videoadapteru jomā datora lietotājiem nāksies samierināties ar 8 MB integrēto videokarti. Pircējiem būs iespējams izvēlēties dažādus cietos diskus, no kuriem vismodernākais būs 16 GB SSD tipa ražojums

[img]/images/upload/inspiron910_2.jpg[/img]
Paredzams, ka Inspiron 910 būs 8,9 collu ekrāns ar 1024×600 punktu izšķirtspēju. Datoram būs 3 USB 2.0 ligzdas un iebūvēts kā bezvadu interneta tīkls (WiFi), tā arī Bluetooth savienojums. Šobrīd pieejamajā specifikācijā teikts, ka Inspiron Mini būs divas tīmekļa kameras – ar 0,3 un 1,3 megapikseļiem. Ierīcei iespējamas divas operētājsistēmas – Windows XP ar otro servisa paku vai Linux Ubuntu 8.04 versija.

[img]/images/upload/inspiron910_1.jpg[/img]
Pašlaik valda uzskats, ka teju kilogramu smagais dators veikalos nonāks 22. augustā un tā cena varētu būt pat nieka 299 ASV dolāri par standarta komplektāciju (vairāki avoti šādu cenu gan uzskata par nereālu).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us