Darbu sāk trešais mobilo sakaru operators Latvijā – Triatel

Šodien darbu uzsāk trešais mobilo sakaru operators Latvijā – Triatel, kas pirmo reizi Baltijā izmanto trešās paaudzes (3G) mobilo sakaru tehnoloģijas. Tās ļauj piedāvāt ne tikai mobilās sarunas, bet arī Latvijas tirgum unikālu pakalpojumu – mobilo internetu, kā arī vienotu mobilo un fiksēto telekomunikāciju kompleksu.

No šodienas līdz 1. februārim Triatel klienti varēs izmantot Iepazīšanās piedāvājuma priekšrocības – bezmaksas sarunas Triatel fiksētajā un mobilajā tīklā, izdevīgus tarifus sarunām ar citu telekomunikāciju operatoru abonentiem Latvijā un ārpus tās. Savukārt mobilā interneta lietotāji saņems 50% atlaidi.

„Veiksmīga sadarbība ar pārējiem telekomunikāciju tirgus dalībniekiem ir izdevīga pašiem pakalpojumu sniedzējiem, jo galvenais ieguvējs ir klients. Esam ļoti apmierināti, ka mums izdevies vienoties ar lielajiem telekomunikāciju operatoriem – Lattelekom, LMT un Tele2 par sadarbību un, uzsākot darbību, varēsim sniegt klientiem iecerēto pakalpojumu klāstu,” sacīja Triatel zīmola īpašnieka – a/s Telekom Baltija valdes priekšsēdētājs Mihails Zotovs.

Triatel izmantotā tehnoloģija ļauj piedāvāt klientiem unikālu pakalpojumu – mobilo internetu ar ātrumu līdz 512 Kbit/s. Triatel mobilā tālruņa lietotājs var pilnvērtīgi izmantot interneta resursus jebkurā vietā, kur pieejams mobilā sakaru tīkla pārklājums. Savienojot Triatel tālruni ar jebkuru datoru (galda, portatīvo, plaukstdatoru), iespējams brīvi izmantot internetu vai attālināti piekļūt uzņēmuma iekšējam datu tīklam. Savukārt, lietojot tikai Triatel mobilo tālruni, iespējams izmantot interneta WAP resursus.

Triatel pakalpojumi ir pieejami Rīgā, Jūrmalā, Rīgas apkārtnē (Apšuciemā, Ķekavā, Ādažos, Garciemā) un Ventspilī. Līdz nākamā gada beigām Triatel plāno paplašināt tīklu, nodrošinot pārklājumu visos Latvijas rajonu centros.

Triatel ir trešais mobilo sakaru operators un pirmā telekomunikāciju kompānija Latvijā, kas izmanto jaunākās paaudzes mobilo sakaru standartu CDMA, kurš pieļauj mobilo sakaru un mobilās datu pārraides vienlaicīgu lietošanu.

Sīkāk: Triatel

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us