Darbu sāk BitTorrent Entertainment Network

Tagad ar BitTorrent tehnoloģiju failus būs iespējams lejupielādēt arī legāli. Šodien darbu sāka interneta vietne [url=http://www.bittorrent.com]BitTorrent.com[/url], kur var iznomāt filmas, kā arī nopirkt televīzijas raidījumus un mūzikas video klipus. Sadarbības līgumi jau ir noslēgti ar sekojošajām kompānijām: Warner Brothers, Paramount, MTV, MGM, 20th Century Fox un Lionsgate.

Vienas filmas iznomāšana maksās 2.99 USD vai 3.99 USD (jaunākās filmas maksās dargāk), bet TV šovu sērijas un video klipi maksās 1.99 USD [i]gabalā[/i]. Iznomāšana no pirkšanas šajā gadījumā atšķiras ar to, ka nopirktos failus drīkstēs atstāt uz sava datora bezgalīgi, bet iznomātie pēc 30 dienām ir jāizdzēš.

Būs iespēja iegādāties arī augstas izšķirtspējas (HD) filmas un seriālus, bet tiem pagaidām vēl nav paziņota cena. Tāpat arī lietotāji varēšot pievienot savus failus.

Lai gan projekta autori cer uz tā dzīvotspēju un vēlas pierādīt pasaulei, ka BitTorrent protokols var tikt izmantots arī legālā veidā, skeptiķi uzskata, ka būs grūti potenciālos klientus pārliecināt maksāt par lietām, ko viņi līdz šim varējuši iegūt par brīvu.

Raksta avots: [url=http://www.betanews.com/article/BitTorrent_Goes_Legal_with_Download_Service/1172507371]BetaNews.com[/url]

[b]Papildināts:[/b] Kā ziņo [url=http://dailytech.com/BitTorrent+Opens+Online+Store+With+Legal+Movie+TV+Show+Downloads/article6226.htm]DailyTech[/url], lejupielādētie faili būs aizsargāti ar Microsoft Windows Media DRM (Digital Rights Management) sistēmu, un tos varēs skatīties tikai uz Windows bāzētiem datoriem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us