Creative plāno iesaistīties e-grāmatu lasītāju tirgū

E-grāmatu lasītāju tirgus turpina attīstīties un aizvien vairāk ražotāju piedāvā savas ierīces e-grāmatu lasīšanai. Ražotāji cenšas izdomāt ko jaunu, lai savus veikumus atšķirtu no visu pārējo pulka – līdz šim dzirdēts par e-grāmatu lasītājiem ar skājienjutīgu displeju vai pat diviem displejiem. Arī Creative ir sarosījušies un gatavojas piedāvāt savu variantu – Zii MediaBook. Nosaukums jau liecina par to, ka no šīs ierīces varēsim sagaidīt daudz vairāk par vienkāršu e-grāmatu lasītāju.

Creative sola, ka no pārējām e-grāmatu lasīšanas ierīcēm MediaBook atšķirsies ar vairākām iespējām – [i]text-to-speech[/i] funkciju, skārienjutīgu ekrānu, SD atmiņas kartes slotu, kā arī video atskaņošanas un interneta pārlūkošanas iespējām. Nav paziņots, kāda būs ierīces operētājsistēma, taču ņemot vērā, ka Creative veidotajā Zii Egg ir Android OS, ir iespēja, ka arī MediaBook ierīcē būs tā pati.

Creative pašlaik meklē vietējos un starptautiskos izdevējus, kas vēlētos savas publikācijas padarīt pieejamas jaunajā ierīcē. MediaBook būtu grūti salīdzināt ar pārējiem pašreiz pieejamajiem e-grāmatu lasītājiem, jo jauno iespēju dēļ tā droši vien nespēs konkurēt akumulatora darbības laika ziņā.

Creative gan nav paziņojuši ierīces iespējamo cenu, taču gadījumā, ja ierīce vēlas konkurēt ar Amazon veidoto Kindle un Barnes & Noble piedāvāto Nook, cenai vajadzētu būt ap 260 ASV dolāriem.

[url=http://www.dailytech.com/Creative+Unveils+Plans+for+Zii+MediaBook/article16692.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us