Creative piedāvā Vado HD 3rd Gen videokameru

Pirms gada Creative laida klajā Vado HD kabatas izmēra videokameru. Vakar uzņēmums paziņoja par jaunu Vado līnijas papildinājumu – trešās paaudzes [url=http://us.creative.com/corporate/pressroom/releases/welcome.asp?pid=13124]Vado HD[/url]. Creative ir izlabojuši dažas lietas, par kurām sūdzējās iepriekšējās Vado kameras lietotāji, piemēram, ir tikusi uzlabota skaņas ierakstīšana ar iespēju pievienot ārējo mikrofonu.

Creative jaunajā videokamerā piedāvā kustību noteikšanas režīmu (vajadzības gadījumā kamera uzsāk filmēt tiklīdz pamanīta kustība), mikrofona pieslēgšanas iespēju, austiņu izeju, uzlabotu video uzņemšanu sliktā apgaismojumā, kā arī iespēju uzņemt fotoattēlus. Vado HD 3rd Gen savietojama gan ar Mac, gan PC, tā pašlaik ir pieejama iepriekšpasūtīšanā.

[img]/images/upload/20091124211031.jpg[/img]
Vado Central 3.0 programmatūra atvieglos lietotāja video augšupielādēšanu Facebook vai YouTube tīmekļa vietnēs. Uzlādējamais akumulators nodrošinās apmēram 2 stundas filmēšanas laika. Dīvainā kārtā kameras ietilpība ir samazināta līdz 4GB, tai nav arī atmiņas karšu slota. Jaunā videokamera būs pieejama decembra vidū, tās cena būs apmēram 180 ASV dolāri.

[url=http://us.creative.com/corporate/pressroom/releases/welcome.asp?pid=13124]Creative[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us