Creative pārdevusi vienu miljonu ZEN Stone MP3 atskaņotāju Eiropā

ZEN Stone sērijas atskaņotājus tirgū sākām piedāvāt tikai pagājušā gada vasarā, tāpēc miljons nopirktu ZEN Stone Eiropā ir pārsteidzošs sasniegums, saka Deniss Dress (Dennis Dress), Creative Patērētāju elektronikas pārdošanas direktors Eiropā. Ja iekļauj ZEN Stone Plus – MP3 atskaņotāja ar displeju – pārdotos apjomus, kopējais pārdoto vienību skaits sasniedz 1,6 miljonus.

ZEN Stone izlaišanas brīdī mēs zinājām, ka MP3 atskaņotāju tirgū ir nepieciešamība pēc jauna, eleganta un vienkārša MP3 atskaņotāja dažādās krāsās. Mēs veidojām ZEN Stone kā produktu par pieņemamu cenu, lai tas kļūtu par vislabāko izvēli taupīgiem cilvēkiem, MP3 atskaņotāju lietošanas iesācējiem vai arī būtu lielisks vēl viens atskaņotājs pieredzējušiem lietotājiem. Pārdošanas rezultāti rāda, ka mūsu stratēģija ir bijusi pareiza!

Starptautiskās sadzīves elektronikas izstādes CES 2008 laikā, kas notika šī gada janvārī Lasvegasā, Creative paziņoja par ZEN Stone produktu jauno sēriju. Jaunajiem ZEN Stone ir iebūvēts skaļrunis, kas ļauj lietotājiem klausīties mūziku ne tikai ar austiņām, bet arī kopā ar draugiem.

Creative izlaida savu pirmo MP3 atskaņotāju Jukebox 2000. gadā, saņemot atzinību visā pasaulē. Pozitīvas atsauksmes ieguva arī nākamie MP3 atskaņotāji Creative MuVo un Creative ZEN. Šodien kompānija piedāvā pilnu MP3 atskaņotāju klāstu, lai apmierinātu visas mobilās izklaides lietotāju prasības.

[img]/images/upload/all_side_edit.jpg[/img]

[img]/images/upload/Zen_Stone_Black.jpg[/img]

[img]/images/upload/Zen_Stone_Blue.jpg[/img]

[img]/images/upload/Zen_Stone_Green.jpg[/img]

[img]/images/upload/Zen_Stone_Pink.jpg[/img]

[img]/images/upload/Zen_Stone_Red.jpg[/img]

[img]/images/upload/Zen_Stone_White.jpg[/img]

Informācija presei.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us