Creative iepazīstina ar jaunajiem X-Fi mūzikas atskaņotājiem

Pirms kāda laiciņa [url=http://datuve/raksts/1894/Creative_drizuma_apgroziba_laidis_Zen_X_Fi_muzikas_atskanotaju]ziņojām[/url] par Creative jauno mūzikas atskaņotāju Zen X-Fi. Kompānija šonedēļ oficiāli iepazīstinājusi ar Zen sērijas atskaņotājiem X-Fi un X-Fi ar bezvadu tīkla atbalstu. Šie produkti ir vienīgie pasaulē, kuros izmantota kompānijas Xtreme Fidelity audio uzlabošanas tehnoloģija.

X-Fi tehnoloģija ir šo atskaņotāju lielākais trumpis. Tā, kā jau rakstījām, sastāv no divām funkcijām – kristalizētāja Crystalizer , kas mūzikas atskaņošanas brīdī cenšas atjaunot MP3 kodēšanas laikā zaudēto skanējumu, un Expand, kas skaņu padara telpiskāku un ne tik „plakanu”.

[img]/images/upload/zen_xfi_8.jpg[/img]
Tehnoloģiski abi produkti ir teju identiski. Abiem ir X-Fi tehnoloģija, iebūvēts skaļrunis, SD karšu ligzda kapacitātes palielināšanai, 2,5 collu ekrāns (16,7 miljoni krāsu), FM radio, abiem ir mikrofons balss ierakstīšanai, uzlabota programmatūra failu pārsūtīšanai uz ierīci un pat iespēja piekļūt Microsoft Outlook kontaktiem, kalendāram, darbu sarakstam un citai informācijai.

[img]/images/upload/zen_xfi_7.jpg[/img]
Abu produktu salīdzināšanas tabulā ir tikai pāris atšķirības – integrētā kapacitāte un bezvadu tīkls un no tā izrietošās „sekas”. Kamēr parastajam X-Fi atskaņotājam ir pieejama 8 GB atmiņa, Zen spēlmanis ar bezvadu tīklu ir ticis pie 16 un 32 GB modeļiem. Bezvadu tīkla modelim iespējams izmantot WiFi, lai straumētu un lejupielādētu mūziku, kā arī, lai izmantotu Yahoo Messenger, Windows Live Messenger un citas tiešsaistes sarakstes programmas.

[img]/images/upload/zenxfi1.jpg[/img]
Pirmie atskaņotāji pasaules veikalos nonāks jūlija beigās, taču nav zināms kad tie ienāks Latvijā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us