Creative drīzumā apgrozībā laidīs Zen X-Fi mūzikas atskaņotāju

Creative Labs palēnām gatavojas dienai, kad oficiāli tiks paziņota Zen X-Fi mūzikas atskaņotāja debija un pilna specifikācija. Pagaidām gan šis produkts vēl nav oficiāli apstiprināts, tādēļ jāiztiek ar dažādu avotu sniegto informāciju par atskaņotāja parametriem un iespējām.

Jaunākais Zen sērijas papildinātājs būs ieturēts kompānijas izstrādātāju labākajās tradīcijās, tajā pat laikā būdams atšķirīgs. Ierīce no pārējiem Zen atšķirsies ar lielo taustiņu lērumu, kas galvenokārt pievienots, lai varētu rakstīt ziņas Yahoo Messenger, GTalk vai MSN programmās. Šīs saziņas vajadzībām Zen X-Fi būs Creative vēl nebijusi iespēja – bezvadu tīkla atbalsts (būs iespējama arī mūzikas straumēšana); savukārt mūzikas jomā šis Zen no pārējiem atšķirsies ar Creative izstrādāto X-Fi skaņas uzlabošanas tehnoloģiju.

[img]/images/upload/zenxfi1.jpg[/img]
Tieši X-Fi skaņas tehnoloģija šo atskaņotāju varētu padarīt par ciešāku Apple iPod konkurentu. Tā sastāv no divām daļām – X-Fi Crystalizer, kas atjauno kompresēšanas laikā zudušos datus (protams, ne jau visus) un skaņu padara bagātāku, savukārt X-Fi Expand skaņu padara reālāku un telpiskāku, vairāk radot koncerta iespaidu.

Lai arī pagaidām nav zināma atskaņotāja iebūvētās atmiņas kapacitāte, arī šim Zen būs SD atmiņas ligzda ietilpības palielināšanai. Socializēšanās nolūkos Creative iebūvējuši arī skaļruni, kas atrodams produkta apakšā. Pagaidām tiek ziņots, ka Zen X-Fi atbalstīs MP3, WMA, AAC, WAV mūzikas un WMV, MPEG4-SP, DivX 4/5, Xvid un MJPEG video failus. Papildus tam pieejams arī FM radio un arī mikrofons. Ierīces darbības laiks varētu būt 36h mūzikas režīmā un 5h video režīmā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us