Corsair virstaktē DDR3 atmiņu „līdz kliņķim”

Corsair Memory, kas ir viens no vadošajiem entuziastu operatīvo atmiņu ražotājiem pasaulē, šodien paziņojis, ka ir kritis līdzšinējais DDR3 atmiņas ātruma rekords un nu tas pieder Corsair, kuru Dominator atmiņa sasniegusi 2,46 GHz ātrumu.

Šāda ātruma sasniegšanai izmantota Intel X48 platforma (Asus P5E3 Premium mātesplate) un Corsair Dominator DDR3 1 GB atmiņas modulis. Jau nojaušat – runa ir par atmiņu virstaktēšanu un diemžēl pagaidām vēl nebūs iespējams iegādāties tik ātras atmiņas. Kompānijas inženieri, kas 2462 MHz ātrumu sasnieguši ar CL9 9-9-24 latentuma parametriem, lēš, ka šādas atmiņas datu caurlaidība viena kanāla režīmā sasniedz 19,696 GB sekundē. Tiesa, moderns standarta 2 GB RAM pāris spētu piedāvāt apmēram 32 GB/s atmiņas caurlaidību, tādēļ šādā ziņā Corsair nav „izlekuši”.

[img]/images/upload/corsairddr3.jpg[/img]
„Corsair ir apsēsti ar atmiņu tehnoloģijas attīstību un uzlabošanu kā nu vien tas iespējams. Šis pasaules rekords demonstrē Corsair Labs virstaktēšanas iespējas, kas noteikti liks entuziastiem to pārspēt,” paskaidrojis vecākais Corsair inženierijas vadītājs Martins Mullers (Martin Mueller). Jāpiezīmē, ka kompānija šādu ātrumu sasniegusi tikai pateicoties gaisa dzesēšanai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us