Corsair piedāvā zibatmiņu ar 256 bitu šifrēšanu – Padlock 2

Kamēr daudzas drošās USB zibatmiņas pieprasa paroles ievadīšanu, tiklīdz tās ir iespraustas USB portā, Padlock 2 izmanto daudz tiešāku veidu, kā liegt pieeju datiem – tajā ir iebūvēta PIN cipartastatūra. Parole var sastāvēt no četriem līdz desmit cipariem, un zibatmiņu var lietot ar datoriem un pat spēļu konsolēm. Papildus tam, zibatmiņas korpuss ir no gumijas, līdzīgi kā kompānijas Voyager sērijā, tādējādi padarot to izturīgāku.

Lai gan atmiņas ietilpība (8 GB) nav milzīga, ar to pietiks, lai droši pārvietotu jebkādu jutīgo informāciju – dokumentus, videoierakstus, fotogrāfijas vai audio failus. Ierīce spēj strādāt temperatūrā no 0°C līdz 40°C un atbalsta vairumu operētājsistēmu: Windows Me, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Linux Kernel 2.4.2. un augstāk, kā arī Mac OS X v9.x un augstāk.

Zibatmiņa Padlock 2 ir savietojama gan ar USB 2.0, gan USB 1.1, tai ir desmit gadu garantija un tā maksā 59 ASV dolārus jeb 42 eiro.
[img]http://datuve/images/upload/20100218220542.jpg[/img]
[url=http://news.softpedia.com/news/Corsair-s-Padlock-2-Flash-Drive-Has-256-bit-Hardware-Encryption-135411.shtml]Softpedia[/url]
[url=http://www.corsair.com/products/padlock2/default.aspx]Corsair[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us