ConvertXtoDVD efektīvākais DVD konvertieris

Raizēm ir vajadzīga datorprogramma, kura veido uz DVD disku jebkādus failus, piemēram video no mobilā telefona vai vienkārši kādu smieklīgu video gribas parādīt mājas ballītē uz lielā TV. Es jau sen neizmantoju datorprogrammu pirātu versijas,jo tās gandrīz vienmēr ir slimas ar trojaniem, kuri gatavi nokopēt manas interneta bankas paroles vai Paypal paroles un aizsūtīt kādām kaimiņzemes hakerim. Mana izvēle DVD disku veidošanā krita uz ConvertXtoDVD, kura ir eiropā ražota datorprogramma.

ConvertXtoDVD priekšrocības

ConvertXtoDVD prot izveidot DVD disku no dažādiem video formātiem, lai noskatītos tos uz TV ar jebkuru DVD atskaņotāju.
DVD konvertieris ConvertXtoDVD ir veidots tā, lai jums nebūtu nepieciešams domāt par kādu citu programmu. Pievieno vienu vai vairāk video failus, ievieto tukšu DVD matricu un Tavs video tiks konvertēts un iededzināts automātiski uz DVD ar visām nodaļām un elegantu DVD izvēlni. Nav vajadzīgi nekādi ārējie kodeki. Programma atbalsta visus kodējumus, standartus, kuri ir pieejami mūsdienu DVD atskaņotājā. Velkat ConvertXtoDVD un testējat, paši pārliecināsities, ka šī DVD veidošanas programmiņa dara brīnumainas lietas.

ConvertXtoDVD lejupielāde

Jaunākā ConvertXtoDVD lejupielāde no izstrādātāja servera.

ConvertXtoDVD lietošanas video pamācība

ConvertXtoDVD Full version

ConvertXtoDVD var iegādāties pēc izmēģinājuma versijas, neriskējot ar to, ka kāds trojans neaizsūta manus datus. Apmaksājot simbolisko samaksu pēc izmēģinājuma versijas lietošanas Jūs saņemsiet arī nākotnes programmas jauninājumus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us