CONTOUR portatīvās videokameras

Kompānijas CONTOUR pirmsākumi ir meklējami 2003.gadā, kad (līdz 2009.gadam kompānijas nosaukums bija VholdR) Vašingtonas universitātes studenti Marc Barros un Jason Green, kas vienlaikus ir ļoti kaislīgi ekstrēmo sporta veidu cienītāji, uzvarēja universitātes rīkotajā biznesa plānu konkursā, kurā ieguva 3.vietu. Iegūtā naudas balva ļāva izgatavot pirmo portatīvās kameras prototipu caurulītes formā, kuru varēja piestiprināt pie ķiveres.Pirmās kameras nosaukums bija Twenty20,šīs kameras atšķirība no tirgū pieejamajiem konkurentiem tika aprīkotas ar 9V akumulatoru, kas nodrošināja 16 stundu darbību.

Vajadzība pēc nelielas, kompaktas un izturīgas videokameras radās praktisku apsvērumu dēļ, jo abi studenti (Barros& Green) veicot neiedomājamākos trikus ar velosipēdiem vai skrituļdēļiem, konstatēja, ka ar parastajām videokamerām tos uzņemt ir ļoti apgrūtinoši un neērti, tādēļ sāka izstrādāt videokameru, kas būtu piemērota ekstrēmai filmēšanai. Tā radās aizsākums zīmolam ContourHD, kas nozīmē mazu, kompaktu, augstas kvalitātes videokameru, kuru nebaida ekstrēmi pārbaudījumi un skarbi laika apstākļi. Papildus šo kameru raksturo fakts, ka tās vadība ir ļoti vienkārša un ērta – kamerai ir jāaktivizē tikai VIENS taustiņš, lai sāktos video ieraksts – taustiņš ir pietiekami liels, lai to varētu aktivizēt arī ar cimdotu roku, kas ir īpaši ērti slēpojot vai braucot ar sniega dēli.

Kompānijas CONTOUR devīze ir WHAT’S YOUR STORY? Kāds ir Tavs stāsts? Lai ērtāk un vieglāk varētu izstāstīt un dalīties ar „savu stāstu” CONTOUR ir radījis iespēju savus videoklipus pievienot dažādos sociālajos tīklos vai http://contour.com/stories/hand_picked mājas lapā, ja vēlaties izbaudīt visaugstākās kvalitātes (full HD) video priekšrocības.

2011.gads ir bijis īpaši „ražīgs”, un CONTOUR kameru saimē ir pievienojušās 3 jaunas un inovatīvas videokameras, kuru izteiktākās priekšrocības mēģināsim īsumā aprakstīt:

CONTOUR GPS –viena no kameras daudzajām priekšrocībām ir iespēja papildus video/audio informācijai ierakstīt arī GPS koordinātes, kuras ar programmas Storyteller palīdzību ļauj apskatīt interaktīvu Jūsu brauciena maršrutu, augstumu virs jūras līmeņa, kā arī Jūsu pārvietošanās ātrumu.

Papildus- Bluetooth karte ļaus Jūsu viedtālruni (ar Android programmatūru vai iPhone) „pārvērst ” skatu meklētājā, lai precīzi varētu redzētu filmēšanas skatu.

CONTOUR + – šī ir viena no jaunākajām CONTOUR saimes kamerām, kuras objektīva leņķa platums ir 170°, kvalitatīvas skaņas iegūšanai ir iespēja pievienot arī ārējo mikrofonu.Kamerai ir HDMI izeja, kas ļauj noskatīties kvalitatīvu video, pieslēdzot kameru TV vai datoram.

Kamera ir „ietērpta” pulētā un stilīgā alumīnija korpusā, kas papildus oriģinālajam izskatam padara to trieciendrošu un noturīgu pret mitrumu/putekļiem.

CONTOUR ROAM – kamera paredzēta ceļotājiem,kuriem nākas pārvietoties īpaši smagos un ekstrēmos apstākļos, un kuriem nav nepieciešamas dažādas papildfunkcijas. Kameras funkcionalitātē nav nekā lieka, to ir vienkārši un ērti lietot. Kameras priekšrocība ir īpašais apvalks, kas ļauj kameru lietot sliktos laika apstākļos (lietus, sniegs, smilšu vētra) un filmēt zem ūdens līdz 1 metra dziļumam. (lai filmētu lielākā dziļumā, kamera jāievieto īpašajā ūdensdrošajā pārvalkā)

Papildus ūdensdrošībai, kameras apvalks ir trieciendrošs.

Vairāk par CONTOUR produktiem : [url]www.contour.com[/url] vai oficiālajā pārstāvja Baltijā mājas lapā: [url]www.tehnoturg.lv[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us