Consumer Reports: Galaxy S7 esot labākais viedtālrunis pasaulē

galaxy

Izskatās, ka Samsung kompānijai cipars 7 ir veiksmes skaitlis, jo pēc vairākām labām atsauksmēm un kritiķu vērtējumiem vairāki ir norādījuši jaunāko Dienvidkorejas Samsung viedtālruni Galaxy S7 par labāko, ko jebkad ir nācies vērtēt. Savukārt S7 Edge tika nosaukts par otru labāko.

Savukārt Consumer Report portāls norādīja, ka jaunākajam Samsung viedtālrunim piemīt lieliska kamera, apbrīnojams baterijas kalpošanas laiks, super ātrs procesors un augstas izšķirtspējas ekrāns. Milzīga atmiņa un ūdens necaurlaidība ir arī viena no faktoriem, kas izceļ Galaxy S7 konkurentu vidū, iegūstot tik labas atsauksmes un reitingu tirgū, jo Galaxy S7 katra detaļa un lieta ir salīdzinoši rūpīgi un augstā kvalitātē izstrādāta.

Piemēram, tādas lietas kā: viedtālrunis var ierakstīt 4K vai Ultra HD, kas prasa attiecīgu jaudu un lielu atmiņas apjomu, tādējādi viedtālrunī ir iebūvēta vieta microSD atmiņas kartēm. Piedevām akumulatora kalpošanas laiks vienkāršām sarunām ir vairāk nekā 24 stundas, nodrošinot enerģiju Galaxy S7 līdz pat divām reizēm ilgāk nekā iPhone S6.

Tāpat arī skaļruņi gan Galaxy S7, gan Galaxy S7 Edge piedāvā kvalitatīvu skaļumu un kvalitatīvu skaņu. Pateicoties jaunā Samsung viedtālruņa augstajai izšķirtspējai, tas spēj nodrošināt ekrānā vieglāku lasāmību, atrodoties pat stipri apgaismotās vietās.

“Šie jaunākie viedtālruņa modeļi nav ne tikai labākie, ko Samsung kompānija savā laikā ir radījuši, bet, iespējams – labākie viedtālruņi vispār”, tā izteicās Consumer Reports vecākais redaktors Maiks Gikas (Mike Gikas).

Tas parāda to, ka viedtālruņu izstrādātāji turpina savās ierīcēs ieviest dažādas lietas un papildfunkcijas, lai mobilajam telefonam tiktu radīts stabils pamats – baterijas ilgums, atmiņas apjoms, datu apstrādes laiks, kamera – kas ir patiešām vienas no svarīgākajām lietām, kas parastam patērētājam rūp visvairāk.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us