Computex gaidās Asus ziņo par gaidāmajām mātesplatēm un videokartēm

Par spīti tam, ka Intel joprojām ir aizkavējies ar P45 mikroshēmojuma izstrādi, Asus Computex izstādes laikā jūnija sākumā plāno apmeklētājus iepazīstināt ar sešām jaunām mātesplatēm no P5Q sērijas, kas apgādātas tieši ar P45 čipu.

Visas sešas pamatplates atbalsīs jaunākos Intel procesorus ar 1600 MHz augstajiem maģistrāles ātrumiem, tām būs EPU-6 dzinējs, kas nodrošinās ideālu nepieciešamo elektroenerģiju ikkatram datora komponentam, kā arī iespēju sarakstā figurēs viena no Computex gaidītākajām tehnoloģijām Express Gate – funkcija, kas ļaus lietotājam piekļūt pie attēliem, mūzikas un interneta vien piecu sekunžu laikā kopš ieslēgšanas pogas nospiešanas (netiek izmantota operētājsistēma).

Pamatplašu dažādās versijas būs ar dažādām iespējām, no kurām nāksies izvēlēties sev piemērotāko – tā piemēram, P5QC būs gan DDR2, gan DDR3 atmiņas iespējas, savukārt P5Q3 Deluxe, kam būs tikai DDR3 atmiņas ligzdas, būs aprīkota ar 802.11n bezvadu tīklu. Asus ziņo, ka P5Q mātesplates pārdošanā varētu nonākt jau jūnijā.

[img]/images/upload/asusp5qc.jpg[/img]

Asus P5QC

[img]/images/upload/asusp5qe.jpg[/img]

Asus P5QE

Tā pat Asus prezentēs vienu no interesantākajām šā laika videokartēm – EAH3850 Trinity. Tā ir videokarte, kas darbojas ar trīs ATI RV670PRO grafiskajiem procesoriem, tādējādi piedāvājot 139% veiktspējas pieaugumu salīdzinājumā ar viena procesora videokarti. Katram no trim procesoriem piešķirti 512 MB RAM, tādējādi kopā piedāvājot 1,5 GB operatīvo atmiņu. Tiesa, Trinity dzesēšanai Asus izstrādājuši īpašu ūdens dzesēšanas sistēmu, kura aizņems divas 5,25 collu diskdziņu vietas datora korpusā. Līdz ar papildus procesoriem, Trinity aprīkota ar četrām DVI izejām.

[img]/images/upload/eah3850trinity.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us