CoD: Modern Warfare 2 pārdošanas apjomi visā pasaulē sasnieguši 1 miljardu ASV dolāru

Activision apstiprinājuši, ka visā pasaulē pārdotas uzņēmuma izdotās spēles [i]Call of Duty: Modern Warfare 2[/i] kopijas vairāk nekā 1 miljarda ASV dolāru vērtībā. Balstoties uz uzņēmuma ģenerāldirektora Roberta Kotika ([i]Robert Kotick[/i]) sniegto informāciju, spēle pirmajās piecās dienās nopelnīja 550 miljonus ASV dolāru, pārspējot pat tādu populāru filmu, kā [url=http://datuve/raksts/3145/Avatar_klust_par_pirmo_zinatniskas_fantastikas_filmu,_kas_pasaule_nopelnijusi_1_miljardu_ASV_dolaru/]Avatar[/url], Harry Potter and the Half-Blood Prince un The Dark Night pirmo piecu dienu ienākumus.

„Call of Duty: Modern Warfare 2 ir pārspējusi mūsu cerības un pārsniegusi filmu un video spēļu uzstādītos rekordus,” ziņo Kotiks. „Nav daudz tādu filmu un spēļu, kurām izdevies sasniegt 1 miljardu ASV dolāru ienākumus. Tas pierāda Call of Duty lielo popularitāti.” [i]Wedbush Morgan[/i] analītiķis Edvards Vū ([i]Edward Woo[/i]) skaidro, ka spēles veidotājiem izdevies ar Modern Warfare 2 trāpīt tieši mērķī, pat neraugoties uz strīdiem ap [url=http://datuve/raksts/3036/Krievijas_valdiba_neapmierinata_ar_Call_of_Duty:_Modern_Warfare_2/]lidostas līmeni[/url] spēlē.

[img]http://datuve/images/upload/20100116185253.jpg[/img]
Taču Vū uzskata, ka FPS žanrs viens pats nevar virzīt uz priekšu veselu industriju. „Ir nepieciešamas augstas kvalitātes spēles arī citās kategorijās – tādas kā jaunā SuperMario Brothers spēle Nintendo Wii konsolei, kura visticamāk tiks pārdota apmēram 25 miljonos kopiju.”

[url=http://www.tgdaily.com/games-and-entertainment-brief/45480-modern-warfare-2-generates-1-billion-in-global-sales]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us