CNN TV raidījumā izmantojuši hologrāfiskus studijas viesus

ASV prezidenta vēlēšanas iezīmēja ne tikai jaunu ēru pasaules vēsturē, bet arī jaunu ēru televīzijas dzīvē. CNN šo vēlēšanu atspoguļošanai izvēlējās izmantot pavisam modernas metodes – kamēr citas televīzijas izmantoja dažādas interaktīvās tāfeles un virsmas, lai attēlotu rezultātus, CNN izveidoja studijas viesu hologrammu.

Ierasts, ka dažādu tiešraižu laikā viens otram blakus redzami žurnālisti no studijas un no notikumu vietas. Otrdienas vakarā CNN skatītājus pārsteidza televīzijā vēl neredzēta aina – pie studijas vadītājiem Volfa Blitzera (Wolf Blitzer) un Andersona Kūpera (Anderson Cooper) „ieradušies” bija CNN seja Džesika Jelīna (Jessica Yellin) un dziedātājs Will.I.Am., kas patiesībā bija tālu prom no TV studijas.

[img]/images/upload/hologram1.jpg[/img]
Personas tika filmēta telpā ar vairākām HD kamerām, kas filmēja no visām iespējamajām pusēm un leņķiem. Šo attēlu pārraidīja uz CNN studiju, kur tas tika apstrādāts un izveidots kā hologrāfisks veidojums. Līdz ar to, abas personas kļuvušas par pirmajiem cilvēkiem televīzijā, kas attēloti ar hologrāfiskā attēla palīdzību.

[img]/images/upload/hologram2.jpg[/img]
[img]/images/upload/hologram3.jpg[/img]
Ieguvums skatītājam gan ir apstrīdams jautājums, taču CNN uzskata, ka hologrāfisks attēls ļauj sarunu uztvert daudzkārt dabiskāku. Kā viens no iemesliem šādam efektam ir tas, ka intervējamā persona atradās noslēgtā telpā, nevis cilvēku pūļa vidū. Saprotams, CNN varēja izmantot tradicionālo metodi, taču kanāla pašlepnums neļāva tehnoloģijas demonstrējumu atlikt uz vēlāku laiku (ASV prezidenta vēlēšanās televīzijas kanāli jau vairākas reizes sacenšas par inovatīvāko jaunievedumu).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us