CNN nodēvējuši iPhone 4 signāla uztveres problēmas par gada izgāšanos

Kamēr [i]PC World[/i] nespēj atrast pietiekami daudz labu vārdu, lai aprakstītu savas simpātijas pret Apple ražotajiem produktiem (nodēvējot uzņēmumu par labāko produktu kvalitātes ziņā), CNN ir negatīvāk noskaņoti un nodēvējuši [url= http://datuve/raksts/3567/iPhone_4_sakaru_kvalitates_problemas_iemesls_ir_kluda_programmnodrosinajuma__/]iPhone 4 signāla uztveres problēmas[/url] par gada tehnoloģiju pasaules izgāšanos.

Lielākā daļa lasītāju droši vien jau zina par bēdīgi slaveno Stīva Džobsa paziņojumu „You’re holding it wrong” (Jūs nepareizi turat viedtālruni), apgalvojumiem, ka vaina esot programmatūrā un signāla uztvere netiek pareizi attēlota, un lietotājiem apsolītajiem bezmaksas apvalkiem, kas uzlabošot signāla uztveri. Nodēvējuši šo par gada izgāšanos tehnoloģiju pasaulē, CNN tomēr centušies rast arī kādu maigāku vārdu: „Pat pēc vairākiem mēnešiem situācija nav aizmirsta, taču viedtālruņi turpina gūt popularitāti patērētāju vidū. Tādēļ vārds [i]izgāšanās[/i] šajā gadījumā ir visai relatīvs.”

[img]http://datuve/images/upload/20101229205422.jpg[/img]
Izgāšanos topa trešajā vietā ierindojušies Microsoft Kin tālruņi, kas pārsteidza uzņēmumu ar ārkārtīgi niecīgo interesi no patērētāju puses. Sarakstā iekļuvis arī Google Nexus One. Ne jau tādēļ, ka tas būtu slikts produkts, bet gan tādēļ, ka Google to pārdeva tikai tīmeklī. Arī 3D televizori izpelnījušies ”izgāšanās” nosaukumu, galvenokārt pateicoties to augstajām cenām un nespējai piepildīt ražotāju solījumus attēla kvalitātes ziņā.

Saraksta 10. vietā ierindojies Apple veidotais Ping sociālais tīkls, par kuru lielākā daļa dzirdēja tikai sakarā ar tam veltīto preses konferenci. Saraksta viducī atrodas Google Buzz un Facebook (6. un 5. vietā), kuriem nav izdevies izrādīt pietiekami daudz cieņas pret lietotāju privātumu un aizsargāt to.

Ar pilno sarakstu un CNN komentāriem varat iepazīties [url=http://www.cnn.com/2010/TECH/innovation/12/28/tech.fails.year/index.html]šeit[/url].
[url=http://www.dailytech.com/Apple+iPhone+4+Antennagate+is+CNNs+Tech+Fail+of+the+Year/article20508.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us