Cits luksusa tālrunis – Bellperre Nero Gold

Kompānija Bellperre ražo tālruņus, dizainētus Itālijā un ar rokām ražotus Nīderlandē. Luksusa telefonu segments, ar Mobiado un Vertu pa priekšu, paliek arvien plašāks un plašāks, tātad paliek arvien vairāk iespēju jaunām, mazām kompānijām “noķert” savus lietotājus, kuri savas ierīces izvēlas pēc cenas. Jo augstāka cena, jo labāk! Uz tā arī balstās “premium” klases mobilo sakaru ierīču segments.
Nesen [i]Bellperre[/i] prezentēja jaunāko savas [url=http://www.bellperre.com/index2.html]ģimenes[/url] pārstāvi – Nero Gold. Gluži kā citi Bellperre izstrādājumi, Nero Gold ir veidots ar rokām, sirds mīlestību un augstvērtīgiem materiāliem. Nekur nav manāms plastmasas lētums. Protams, katrs klients var pasūtīt individuālu tālruņa versiju.
Attēlā – pilna Bellperre [i]ģimene[/i].

[img]http://datuve/images/upload/20090426215713.jpg[/img]

[i]Nero Gold[/i] izmēri ir 100x44x15.5 mm, un tas sver ne vairāk kā 120 gramus. Interesanti, ka tos ražo no alumīnija, tērauda vai titāna, un var būt apstrādāti ar zeltu vai sudrabu. Aparāta korpuss ir pārklāts ar ādu (aligatora, haizivs, ķirzakas vai bifeļa, vairāk nekā 100 krāsās), bet ekrāns, pateicoties tam, ka pārklāts ar safīra slāni, ir skrāpējumizturīgs.

[img]http://datuve/images/upload/20090426221051.jpg[/img]
[img]http://datuve/images/upload/20090426221215.jpg[/img]

[i]Jauniņā[/i], Nero Gold, visma ir pārklāta ar skrāpējumizturīgu pārklājumu, bet taustiņi ir taisīti no smalki pulēta zelta vai sudraba.

Vēl aizvien par cenu nav teikts pat pušplēsts vārdiņš, bet es nemaz nevēlos to uzzināt. Un Tu?

[url=http://www.gsmarena.com/]GSMArena ziņa[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us