Cisco un HP grasās pārtraukt sadarbību

Pēc uzņēmumu pārstāvju apgalvojumiem Cisco Systems (CSCO) un Hewlett-Packard (HP) visdrīzāk nespiedīs to kopējiem klientiem izvēlēties vienu no viņiem pēc to kopējās sadarbības pārtraukšanas, tomēr daudzi tirdzniecības pārstāvji ļoti nopietni satraucas par abu uzņēmumu savstarpējo konkurenci.

Cisco pārstāvji presei ziņoja, ka tie negrasās atjaunot uzņēmuma sadarbības līgumu ar HP pēc 30. aprīļa, kad iepriekšējais līgums beigs darboties. Tas nozīmē, ka HP vairs nebūs Cisco Certified Channel vai Global Service Alliance partneris. Kompānijas pārstāvji apgalvo, ka viņu attiecības ar HP no sadarbības ir attīstījušās līdz konkurencei. Un rezultātā nebūtu īsti labi turpināt dalīties uzņēmuma informācijā ar HP.

Likumiska līguma pārtraukšana tikai beidzot formāli nostiprinātu to, kas ir noticis pēdējos paris gadus, kad uzņēmumi viens no otra aizvien vairāk un vairāk attālinājās un sadarbība kļuva aizvien mazāka.
Agrāk HP izmantoja Cisco tīkla produktus, kamēr Cisco izmantoja HP skaitļošanas platformas. Tomēr pēdējos gados katrs no uzņēmumi aizvien vairāk sāka izmantot citus sadarbības partnerus.

“Kad Cisco sāka tirgot serverus, bija diezgan skaidrs, ka HP pārtrauks izmantot Cisco tīklu aprīkojumu,” teicis analītiķis Steve Schuchart. “Tas bija ka kapakmens abu uzņēmumu attiecībām.”

Būtībā HP šobrīd dara visu iespējamos, lai līguma pārtraukšanas brīdī būtu savā labākajā formā un kļūtu ne tikai par Cisco konkurentu, bet gan par īstu sāncensi.
Tādēļ ir ļoti iespējams, ka arī Cisco apgalvojumi par saviem miermīlīgajiem nākotnes plāniem ir tikai veids kā iemidzināt konkurentu un tad parādīt savas īstās konkurētspējas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us