Cisco brīdina lietotājus

Trešdien visi Cisco lietotāji saņēma e-pasta vēstules ar informāciju, ka cisco.com atklāta drošības robs un cisco.com ir ticis uzlauzts tādēļ tika lūgts visiem lietotājiem nomainīt savas paroles.

Cisco rakstīja: “Mēs vēlētos vērst jūsu uzmanību uz to, ka cisco.com meklētājs izpildot ļaundabīgu kodu var parādīt visas reģistrēto lietotāju paroles.
Lai pasargātu mūsu klientu privātumu mēs lūdzam jūs nomainīt savas paroles. Ir lieki teikt, ka mēs izmeklējam šo starpgadījumu, bet tas nekādā gadījumā neietekmē mūsu produktu drošību vai vispārībā drošību tīklā.”

Firma savā mājas lapā uzsvēra, ka tas nekādā gadījumā nav saistīts ar caurumiem viņu produkcijā.

Hakeri no visas pasaules meklē drošības robus Cisco iekārtās kopš brīža kad par tiem paziņoja drošības pētnieks Maikls Līns (Michael Lynn). Black Hat konferencē Lasvegasā pagājušajā nedēļā. Cisco un Līnsa darba devējs, Internet Security Systems, vienojās par atkārtotu drošības pētījumu veikšanu.

Viens no industrijas avotiem sacīja: “Šāds atkārtots pētījums varētu būt nozīmīgs Cisco sadarbības partneriem un pašam Cisco.”

Savukārt citi nepiekrīt. Maikls Medisons (Michael Maddison), Deloitte priekšnieks apgalvo, ka: “Es domāju, ka vairāk robu ir tieši WEB programmnodrošinājumā nevis Cisco izstrādājumos. Tas ir mans viedoklis–Mēs redzam caurumus visu laiku tikai WEB lapās.”

Informācijas avots zdnet.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us