Cik izturīgi patiesībā ir Samsung Z Fold 3 un Z Flip 3?

Cik izturīgi patiesībā ir Samsung Z Fold 3 un Z Flip 3?

Samsung nesen dalījās ar jaunu informāciju par to, kā tiek testēta Galaxy Z Fold 3 un Z Flip 3 izturība. Tomēr nav īsti skaidrs, kāpēc Samsung šo informāciju publisko tagad, īpaši ņemot vērā to, ka abi tālruņi tika laisti tirgū jau augustā. Iespējams, ka tas varētu būt mēģinājums mazināt neizpratni, ko izraisījuši ziņojumi par plaisām Galaxy Z Flip 3 ekrānos.

Savā tīmekļa vietnē ievietotajā videoklipā Samsung demonstrē četrus dažādus testus. Vienā no tiem tālruņi tiek ievietoti attiecīgas vides kamerā, kur Samsung pārbauda tālruņus dažādos klimatiskajos apstākļos. Cita testa laikā viedtālruņi tiek iegremdēti ūdenī. Tālāk ar robota palīdzību tiek pārbaudīta S Pen darbība un demonstrēta tālruņa locījuma vietas testēšana.

Samsung arī agrāk ir demonstrējuši šādus ierīču testus, un arī citas kompānijas mēdz rīkoties līdzīgi. Piemēram, Apple savulaik demonstrēja detalizētu demo par savu tālruņa antenu testēšanu, reaģējot uz iPhone 4 “Antennagate” skandālu, un interesentiem izrādīja savu iPhone testēšanas laboratoriju pēc tam, kad tika konstatēts, ka iPhone 6 ir tendence locīties.

Taču jaunākie Samsung testi neparāda to, kāpēc Z Flip 3 ekrāni, šķiet, plaisā. Arvien vairāk tiek ziņots par plaisām, kas parādās šī tālruņa ekrāna vidū. 9to5Google pagājušajā nedēļā dalījās ar kāda lietotāja pieredzes stāstu.

Tālruņa īpaši plānajā ekrāna stiklā pēc neilgas lietošanas bija parādījusies plaisa. Īpašnieks atklāja, ka viņš savu Galaxy Z Flip 3 pirms pāris nedēļām bija nometis zemē, taču plaisa bija parādījusies tikai tagad. Tālrunis netika pakļauts ekstrēmam karstumam vai aukstumam, un tas pat dažas dienas nebija aiztikts.

Kāds Reddit lietotājs publicēja informāciju par līdzīgu problēmu, kas radās pēc mazāk nekā trīs dienu tālruņa lietošanas. Cita persona atklāja, ka viņa tālruņa ekrāns saplaisāja 24 stundu laikā. Un šķiet, ka problēma nav tikai Z Flip 3 tālruņiem; kā norādīja 9to5Google, Maikls Fišers (pazīstams arī kā MrMobile) teica, ka redzējis sīkas plaisas arī uz sava Z Fold 2 tālruņa ekrāna.

Viena no lielākajām problēmām, kas ir saistīta ar Samsung salokāmajiem viedtālruņiem vienmēr ir bijusi to izturība, it īpaši pēc tam, kad pirmās Fold ierīces pārdošana tika atlikta, jo ekrāni vienkārši nebija pietiekami izturīgi. Tā kā vēl joprojām tiek ziņots par plaisām, izskatās, ka Samsung nāksies vēl atrisināt dažas problēmas, lai nodrošinātu, ka tā salokāmie tālruņi ilgstoši nesalūzt.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us