Chrysler Detroitas autošovā prezentēs Fiat 500 ar elektrodzinēju

Ņemot vērā Chrysler finansiālās problēmas, ļoti daudzi uzskata, ka uzņēmumam vienkārši vajadzētu pārstāt eksistēt. Nesen Arizonas senators Džons Makkeins pat izteicies: „ Es vēlētos satikt kādu cilvēku, kurš uzskata, ka Chrysler izdzīvos.” Taču uzņēmums cenšas no visa spēka, lai pierādītu, ka šie cilvēki maldās un Detroitas autošovā, kas notiks janvārī, centīsies iekarot patērētāju sirdis ar dažiem jauniem auto modeļiem.

Pateicoties Chrysler sadarbībai ar Itālijas autoražotāju Fiat, uzņēmumam ir pieeja plašam Eiropas automobiļu platformu klāstam. Kāds uzņēmuma plānošanas daļai tuvs avots ir norādījis, ka viens no autošovā prezentētajiem modeļiem būs Fiat 500 ar elektrodzinēju. Nav pieejama plašāka informācija par gaidāmo auto, taču visticamāk tam būs litija jonu akumulatoru paka, kas kļūst populārāka nākamās paaudzes hibrīdauto un automobiļos ar elektrodzinējiem. 5088 šūnu litija jonu akumulatoru paku izmanto arī līdzīgā izmēra MINI E.

[img]http://datuve/images/upload/20091224114034.jpg[/img]
[i]Detroit News[/i] ziņo, ka tiks prezentēta arī uz Lancia Delta bāzēta Chrysler markas automašīna (Lancia ir viens no Fiat Eiropas zīmoliem). Šie uzņēmuma plāni gan nav apstiprināti, jo Chrysler nesen paziņoja, ka Ziemeļamerikas autošovā neko jaunu neprezentēs.

[url=http://www.dailytech.com/Chrysler+to+Display+Electric+Fiat+500+at+Detroit+Auto+Show/article17216.htm]DailyTech[/url]
[url=http://www.detnews.com/article/20091223/AUTO04/912230319/1148/auto01/Chrysler-will-display-electric-car-at-Detroit-auto-show]The Detroit News[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us